درباره ما

۸

سال تجربه

تجربه ارزشمند

شرکت مهندسین مشاور بهارآب پژوه حیات حرفه ‏ای خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه صنعت آب و کشاورزی آغاز نموده و با گذشت اندک زمانی عملکرد عالی در پروژه های مطالعاتی متعدد و مهم داشته است که هر کدام از آنها در جهت پیشبرد اهداف سازندگی کشور نقش داشته اند.
این شرکت صلاحیت خدمات مشاوره از گروه مهندسی آب در پایه سه تخصص‌های: ” تأسیسات آب و فاضلاب” و ” شبکه های آبیاری و زهکشی” را از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دریافت داشته است.
شرکت “مهندسین مشاور بهار آب پژوه” با توجه به جایگاه ممتاز مهندسان مشاور در جامعه به عنوان صاحبان اندیشه و به پشتوانه سرمایه اصلی خود منابع انسانی متخصص و تجربیات ارزشمند حرفه‌ای آنها، و با شناخت نیازهای جامعه‌ی کارفرمایان، ارائه مجموعه خدمات فنی، مهندسی و تحقیقاتی از جمله مطالعات، ساخت، نظارت و خدمات مشاوره در دوران بهره‌برداری و نگهداری طرح‌ها را به عنوان هدف اصلی خود برگزیده است.
ارتقا مداوم کیفیت خدمات مهندسی، سرعت در پاسخ‌گویی به الزامات قرارداد و انجام به موقع تعهدات در قبال کارفرمایان، از اصول تغییر ناپذیر مشاور بهار آب پژوه است. در همین راستا تمام فعالیت‌های شرکت از جمله دفتر فنی، دفتر رسیدگی پیمان و واحد کنترل پروژه به صورت مداوم مورد کنترل و بررسی قرار می‌گیرند.
چشم انداز فعالیت های این شرکت را افق‌های سربلندی و خوشنامی در کیفیت خدمات، سرعت و دقت در ارائة خدمات مهندسی تشکیل می دهد.
فعالیت های مهندسی شرکت با استفاده از اطلاعات روز، امکانات پیشرفته، رایانه و تجهیزات کمکی، کتابخانه مجهز و مجموعه فنی، مجموعه کامل نقشه برداری و تجهیزات و منابع پشتیبانی دیگر انجام می شود.

22

متخصص

8

سال تجربه

100+

نیروی فنی

20+

پروژه های انجام شده