بازار خرید پمپ آب کشاورزی توربینی

پمپ آب یک وسیله بسیار کاربردی و مفید برای کمک به تامین کردن آب مورد نیاز انسان ها در زمینه های کشاورزی، خانگی یا صنعتی می باشد و در شرایطی که میزان آب کم است، فشار و قدرت آن را چند برابر می کند و موجب رفع مشکل کم آبی می شود، بازار خرید و فروش پمپ آب کشاورزی توربینی این وسایل را در حجم بسیار زیادی عرضه می کند و با نرخ مصوب دولت به دست مصرف کننده ها می رساند.

بازار خرید پمپ آب کشاورزی توربینی

آنچه باید از پمپ آب ۵ اسب بدانید

آنچه باید از پمپ آب 5 اسب بدانید کشور ما در منطقه نیمه بیابانی قرار دارد و میزان بارش های سالیانه در آن نسبتا کم است، به ویژه که در طی چند سال اخیر با احداث کردن بی رویه چاه های زیر زمینی و بهره برداری نامناسب از آب رودخانه ها و چشمه ها، بی آبی در کشور ما بیداد می کند و مشکلات زیادی برای مردم بوجود آمده است، در نتیجه استفاده کردن از دستگاهی به نام پمپ آب، که در اصل وظیفه پمپاژ کردن آب با سرعت زیاد به طرف خروجی را بر عهده دارد، بیشتر از هر زمانی رونق پیدا کرده است.

صنعت گران نیز همه روزه مدل های مختلفی از این وسایل را برای کاربرد های صنعتی یا خانگی تولید می نمایند، در میان مدل های مختلف این دستگاه ها پمپ آب ۵ اسب یکی نمونه های رایج برای مصرف خانگی به شمار می رود، این پمپ از نوع زمینی است و تکنولوژی مورد استفاده در داخل آن هم سانتریفیوژی یا گریز از مرکز می باشد.

این دستگاه قدرت مکش کردن آب با دمای هفتاد درجه سانتیگراد به داخل خود را دارد، اما اگر دمای آب از این میزان بالاتر برود ممکن است که به بخش های داخلی آن آسیب وارد شود، در ضمن بهتر است که جریان آب چندان ناخالصی نداشته باشد چون به دستگاه آسیب وارد می کند، در مورد ساختار این وسیله باید خدمت شما عرض کنیم که جنس بدنه آن چدنی است.

پروانه یا پره های آن از جنس برنج یا مواد پلیمری ساخته می شوند و قسمت شافت آن را نیز با فلز استیل ضد زنگ تولید می کنند، تا مقاومت آن تا حد زیادی بالا برود، پمپ مورد نظر می تواند در هر ساعت چهل متر مکعب آب را جابجا کند، قطر دریچه ورودی آن به دو اینچ می رسد و قطر قسمت خروجی آن هم یک و نیم اینچ است، نوع برق مصرفی آن نیز سه فاز می باشد و می تواند آب را با فشار ۷٫۵ بار در هر ساعت خارج کند.

۳ مورد از مزایای پمپ آب شناور

3 مورد از مزایای پمپ آب شناور پمپ های آب دارای مدل های مختلفی هستند، که یکی از آن ها پمپ آب شناور یا غرق شده نام دارد و از آن بیشتر در داخل چاه های عمیق و زیر زمینی در داخل مزارع کشاورزی و باغ های میوه استفاده می شود، تا آب را از عمق زمین به بالا بکشند، استفاده کردن از این وسایل مزیت های زیادی برای افراد دارد، ما نیز در ادامه این مطلب قصد داریم به ۳ مورد از آن ها اشاره کنیم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید:

  1. اولین و مهم ترین مزیتی که این مدل از پمپ ها دارند این است که میزان برق مصرفی در آن ها خیلی کم است و به این ترتیب باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده و هزینه های جانبی افراد را تا حد زیادی کاهش می دهند.
  2. در ضمن این وسایل به دلیل شناور بودن در داخل آب، توان کمتری را برای بالا کشیدن و مکیدن آن صرف می کنند، در نتیجه میزان بازدهی آن ها خیلی بیشتر می شود و آب را با قدرت و فشار بالاتری به بیرون ارسال می کنند و از این رو موجب تامین بهتر نیاز مصرف کننده ها به آب می شوند.
  3. این نوع پمپ ها بدون صدا کار می کنند، در ضمن ساختار آن ها بسیار مقاوم است و اصلا در دراز مدت دچار زنگ زدگی، خوردگی، پوسیدگی یا تغییر رنگ نمی شوند، پس افراد را از صرف کردن هزینه تعمیر یا تعویض قطعات داخلی شان بی نیاز می کنند.

مشخصات مهم پمپ آب فشار قوی

مشخصات مهم پمپ آب فشار قوی پمپ های آب ممکن است از نوع یک طبقه یا چند طبقه باشند، در ضمن این وسایل بر اساس قدرت عملکرد و فشار آبی به بیرون می فرستند به فشار قوی یا متوسط تقسیم بندی می شوند، بر این اساس یکی از انواع پرمصرف آن ها پمپ آب فشار قوی نام دارد، که دارای مشخصات زیر می باشد:

  • پمپ های فشار قوی آب از نوع چند طبقه هستند و موتور آن ها به صورت جداگانه نصب شده است، آب بندی کردن بخش های مختلف این پمپ ها نیز با استفاده از واشر های کاغذی انجام شده است، این پمپ ها هر بار آب را از داخل منبع به داخل طبقه اول خود می مکند و بعد کمی بر فشار آن می افزایند، بعد آب به طبقه های بعدی می رود و هر مرحله کمی فشار آن بیشتر می شود تا در نهایت از بخش خروجی به بیرون فرستاده شود.
  • جالب است بدانید که این پمپ ها می توانند آب را از سیصد یا چهارصد متری به بالا بکشند و دمای ده درجه زیر صفر تا صد درجه بالای صفر را نیز به خوبی تحمل می نمایند، در ضمن ظرفیت آب رسانی آن ها در هر ساعت نهصد و پنجاه متر مکعب می باشد که میزان زیادی است، به همین دلیل هم از آن ها در مخازن آتشنشانی و سیستم های صنعتی به وفور استفاده می شود.

بازرگانی فروش پمپ آب کشاورزی توربینی

بازرگانی فروش پمپ آب کشاورزی توربینی شرکت های بازرگانی فعال در زمینه پخش و فروش انواع و اقسام پمپ آب توربینی که در زمینه کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند، این وسایل را به صورت انبوه از کارخانه های تولیدی خریداری می کنند و سپس در واحد های فروش خود ارائه می دهند.

آن ها برای کمک به تسریع و تسهیل امر خرید و فروش و از میان برداشته شدن تمام حد و مرز ها از میان مصرف کننده ها و فروشنده ها، اقدام به استفاده کردن از درگاه های خرید اینترنتی کرده اند و به این ترتیب تا حد زیادی از زحمات و هزینه های مردم را کم نموده اند.

اگر شما نیز تمایل به خرید این دستگاه ها دارید می توانید هم اکنون و از طریق این وب سایت برای خرید آن از راه دور اقدام کنید و در نهایت دستگاه مورد نظر را به وسیله پست و در محل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما