توزیع مستقیم پمپ خود مکش استخر اعلا

توزیع مستقیم پمپ خود مکش استخر اعلا با کیفیتی برتر نسبت به نمونه‌های داخلی مشابه و با قیمتی تضمینی از طریق سایت پیشرو انجام می پذیرد. قابلیت کار کردن در حالت اتوماتیک، دوام و قیمت مناسب از خواص و مزیت های مهم پمپ های خودمکشی هستند. شما می توانید برای آشنایی با شرایط فروش پمپ درجه یک و آشنایی با ویژگی های عملکردی آن، از طریق سایت با همکاران بخش فنی ما در ارتباط باشید.

توزیع مستقیم پمپ خود مکش استخر اعلا

پمپ خود مکش استخر چگونه کار می کند؟

پمپ خود مکش استخر چگونه کار می کند؟ عملکرد پمپ خود مکش بدین گونه است که پس از حرکت موتور تیغه های پروانه ، هوای کمیاب در ناحیه مکش ایجاد می شود و فشار کاهش می یابد. آب وارد این منطقه می شود و تحت تأثیر نیروی گریز از مرکز ، به خروجی و بیشتر به داخل شیلنگ هدایت می شود. آلاینده ها در یک ظرف یا مخزن مخصوص تخلیه می شوند.

آب پمپ شده برای خنک کردن موتور استفاده می شود. مهم است که به خاطر داشته باشید که برای عملکرد عادی پمپ ، لازم است محتوای ناخالصی ها در مایع پمپ شده از ۱۰ عددتجاوز نکند. برخلاف پمپ مدفوع در طراحی مشابه ، یک پمپ خودمکش با موفقیت با ذرات جامد کنار می آید. بهتر است از دستگاه مدفوع برای مایعات نسبتاً تمیز استفاده شود. برای کارایی بیشتر چنین مدلهایی ، آنها به دستگاه های خردکن مجهز هستند که جامدات را به اندازه قابل قبول کاهش می دهد. مزایای تجهیزات مزایای اصلی پمپ های خود مکش عبارتند از:

عملکرد بالا

مدل های موجود در مجموعه ما دارای ظرفیت متعدد چندین هزار لیتر در ساعت هستند. این مقدار کافی است تا آب مثلاً زیرزمین یا استخر متوسط ​​در مدت زمان کوتاهی آزاد شود.

سهولت کار.

اتصال پمپ تخلیه به مهارت خاصی نیاز ندارد – فقط باید دستگاه را در محل مورد نظر قرار دهید و ولتاژ اعمال کنید. حداقل الزامات خدمات. اگر ، با این وجود ، جداسازی محصول مورد نیاز است ، بهتر است آن را به متخصصان بسپارید ، زیرا در مورد مدل های شناور ، حفظ استحکام ساختار مهم است.

فروشنده بهترین پمپ خود مکش استخر اعلا

فروشنده بهترین پمپ خود مکش استخر اعلا مجموعه ما فروشنده بهترین پمپ خودمکش استخر اعلا است که به واسطه عرضه مناسب توانست سطح رضایت خیل عظیمی از مشتریان را به نحو مطلوبی به سوی خود جلب نماید.

هنگام انتخاب یک پمپ تخلیه ، منطقه مورد استفاده تجهیزات و پارامترهای عملکرد مدل را در نظر بگیرید. خرید محصول از مارک از مجموعه ما می تواند ایمن تر و سودآورتر برای شما تمام شود. در کاتالوگ شرکت ، این نوع محصول توسط مدل هایی برای آب کثیف و تمیز در رده های مختلف قیمت ارائه شده است. درک میزان آلودگی مایعاتی که پمپ باید پمپاژ کند ، بسیار مهم است. زیرا دستگاههایی وجود دارند که می توانند آب را با ذرات خاک پمپاژ کنند.

  • تبلیغات: 
    1. نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران
    2. پکیج دیواری بوتان 28000 پرلا پرو
    3. مزایای هود آشپزخانه
    4. رادیاتور آلومینیومی گرم ایران مدل الگانس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما