توزیع پمپ آب کشاورزی معمولی

پمپ آب کشاورزی از جمله محصولاتي مي باشد که در پمپاژ کردن آب از منابع و مخازن آبه به طرف زمين هاي کشاورزي و زراعي کاربرد زيادي دارد و توزیع پمپ آب کشاورزی معمولی در کشور توسط فروشگاه هاي خاصي انجام مي گيرد که اين محصول را بسته به مدل و برندي که دارد و البته این که محصول داخلی باشد و یا از کشور های خارجی وارد ایران شده باشد، قيمت گذاري کرده و به دست مشتريان مربوطه مي رسانند.

توزیع پمپ آب کشاورزی معمولی

انواع مختلف پمپ آب کشاورزی

انواع مختلف پمپ آب کشاورزی همانطور که پيش تر اشاره شده پمپ هاي کشاورزي بسته به معيار هاي مختلف در دسته بندي هاي مختلفي قرار مي گيرند مثلا از لحاظ سوختي به پمپ هاي بنزيني، پمپ هاي نفتي، پمپ هاي گازوئيلي، کف کش ها، شناور ها و لجن کش ها تقسيم مي گردند.

در يک دسته بندي ديگر در استفاده زمين هاي کشاورزي، اين پمپ ها به پمپ های گریز از مرکز يا سانتريفيوژ ها، پمپ هاي توربيني، پمپ هاي فشار قوي و شناور تقسيم مي شوند. پمپ هاي آب گريز از مرکز داراي تنوع بالايي بوده و هزينه ي نگهداري و همچنين نعمير آن در صورت خرابي پايين مي باشد.

همچنين اين پمپ ها فضاي کمي را اشغال کرده و قيمت ارزاني نيز دارند اما در کنار اين مزيت ها داراي معايبي نيز مي باشند از جمله اين که داراي هد پاييني مي باشند و از آن جايي که خود آب بند نيستند نياز به آب بندي دارند.

پمپ هاي توربيني نيز داراي مزايايي مي باشند از جمله اين که قابليت کار کردن در دور هاي مختلف را دارند و احتمال ايجاد پديده ي کاويتاسيون در آن ها کم مي باشد و همچنين استهلاک اين دستگاه ها به دليل اين که در دور هاي پايين عمليات انجام مي دهند، کم است.

پمپ آب کشاورزی سطحی و پمپ آب کشاورزی دینامیکی دو نوع ديگر اين پمپ ها مي باشند که نوع سطحي آن کمي بالاتر از سطح آب نصب شده و بعد از گرفتن آب از منبع، آن را به محل مي برد و نوع ديناميکي آن که در واقع يک پمپ سانتریفیوژ حساب مي گردد طرفداران بسيرا زيادي دارد.

در واقع در مدل ديناميکي که کاربرد آن براي پمپاژ کردن آب در مناطق وسيع و بزرگ مي باشد، از يک سري تيغه هايي تشکيل شده است که حالت چرخان داشته و کارکد آن ها در زياد يا کم کردن فشار وارده در سيستم مي باشد.

در واقع هنگامي که اين تيغه هاي چرخان شروع به چرخيدن کنند، با توجه به اين که جريان تغيير مي کند، فشار نيز شامل تغييراتي مي گردد. در مدل غير ديناميکي يا معمولي نيز، با تغيير حجمي که رخ مي دهد فشار تغيير مي کند و با کاهش حجم، فشار زياد شده و بالعکس، افزايش حجم، کاهش فشار را به همراه دارد.

کاربرد پمپ آب کشاورزی معمولی

کاربرد پمپ آب کشاورزی معمولی پمپ هاي آب معمولي و غير معمولي به صورت کلي از اين لحاظ استفاده مي گردند تا آب را از منابع و مخازن آب (که اين منابع و مخازن مي تواند متفاوت باشد مانند چشمه ها، رودخانه ها، سد ها و…) به محلي که آب نياز دارند يا محل هاي ذخيره سازي برسانند.

اگر خواسته باشيم به صورت علمي تر بيان کنيم بايد بگوييم که اين پمپ ها،سيالاتي که متراکم نيستند يا غير متراکم اند را از يک نقطه اي به نقطه ي ديگر منتقل مي کنند و سيالات پس از خارج شدن از پمپ ها، داراي انرژي بيشتري خواهند بود.

فروشنده پمپ آب کشاورزی معمولی

فروشنده پمپ آب کشاورزی معمولی فروشنده پمپ آب کشاورزی ، اين محصول را به صورت عمده یا جزئی در کشورمان در اختيار مشتريان گذاشته و چندین سال است که در بازار های داخلی و خارجی به دلیل استقبال زیاد از این کالا تولیدات آن نیز افزایش یافته است.

به همین جهت بسیاری از این محصول های درجه یک به بسیاری از کشور های دنیا صادر می گردند. عمده فروشی های بیشماری هم در بعضی از شهر ها وجود دارند که اقدام به خرید و فروش این کالا ها با قیمت ارزان می کنند.

افرادی که قصد خرید عمده این اجناس با قیمتی ارزان تر هستند به این مراکز می توانند مراجعه کرده و مایحتاج خود را تهیه کنند. انواع پمپ آب کشاورزي توسط تولید کننده های زیادی در کشور با کیفیت های گوناگون تولید شده و با قیمت های متنوع به بازار عرضه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما