توزیع کننده پمپ آب توربینی

پمپ آب توربینی که توسط توزیع کننده این پمپ آب به مشتریان ارائه می شود از بی نظیر ترین و عالی ترین انواع پمپ آب می باشد که مشتریان می توانند انواع اقسام متفاوتی از آن را برای کاربردهای مختلف تهیه بکند توزیع کننده این مدل از پمپ آب توربینی قیمت گذاری بسیار عالی و متفاوتی هم نسبت به سایر مراکز فروش انواع پمپ آب روی محصولات خود گذاشته است که موجب خرید بسیار بالا از این محصولات می شود.

توزیع کننده پمپ آب توربینی

راهنمای انتخاب پمپ آب توربینی

راهنمای انتخاب پمپ آب توربینی این پمپ آب توربینی دارای معیارهای مختلفی است که آن را به یک دستگاه انتخاب تبدیل می کند، از جمله قدرت بالای آن با توان 1250 وات و همچنین حداکثر فشار آن 4.5 بار است‌.

مقاومت آن نیز به دلیل کیفیت مونتاژ قطعات آن، و همچنین به دلیل ماهیت جامد موادی که برای ساخت آن استفاده می شود، تضمین می شود. بنابراین، بدنه موتور از آلومینیوم ریخته گری و بدنه پمپ از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

شفت موتور از فولاد کربنی نوع 45 ساخته شده است که استحکام بی نظیری را برای دستگاهی با این کالیبر به آن بخشیده است. با حداکثر ارتفاع مکش که بالای 7 متر است، وجود یک خط ورودی و خروجی را مشاهده می کنیم که هر یک 1 اینچ هستند. برای اطمینان از قدرت آن، یک سیم 1.3 متری وجود دارد.

توربین خود پرایمینگ منبع تغذیه سه فاز – 380 ولت بدنه موتور از آلومینیوم ریخته گری بدنه پمپ استیل ضد زنگ شفت موتور فولاد کربنی نوع 45 توان 1450 وات حداکثر فشار 5.5 بار ارتفاع مکش حداکثر 8 متر طول کابل برق 1.4 متر قطر ورودی و خروجی: 1 ” دبی: 40 لیتر در دقیقه در 4 بار است.

نحوه کار پمپ آب توربینی

نحوه کار پمپ آب توربینی ویژگی کارکرد این محصول این است که جریان بیشتری را امکان پذیر می کنند. پمپ سطحی همانطور که از نامش پیداست برخلاف پمپ های معمولی روی سطح می ماند. مشخصات ذاتی آن دبی، فشار، هد تحویل و ماهیت مواد آن و عمدتاً بدنه پمپ است که عملکرد بالایی دارد. این دستگاه دارای 4 توربین است که با نصب متوالی، ظرفیت مکش و فشار آب را افزایش می دهد.

کارآمدتر، مقرون به صرفه تر، قوی تر و بی صداتر است. بدنه پمپ آن به طور کلی از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده است و این پمپ ها برای باغبانی بازار یا برای نیازهای جریان زیاد ایده آل هستند. پمپاژ آب دریا، فاضلاب، آب حاوی اجسام جامد، ماسه یا ذرات ساینده در حالت تعلیق، آب حاوی مواد خورنده به طور کلی در این دستگاه با کیفیت تر باقی می ماند.

این پمپ حداکثر ارتفاع 43 متری را تضمین می کند که بیشتر اوقات خود پرایمینگ است. موتور القایی آن از آلومینیوم ریخته گری با یک قطعه فولادی، مجهز به تهویه خارجی با عملکرد بالا با پوشش محافظ فلزی، بدنه پمپ آن نیز مانند توربین ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

برای ایمنی و اطمینان بیشتر، موتور دارای حفاظت حرارتی داخلی طراحی شده برای مصارف خانگی غیرمجاز: مانند تخلیه استخر، آبیاری باغ سبزیجات با لنج آبیاری و غیره.

چه زمانی از پمپ آب سطحی استفاده کنیم؟ افراد زیادی و بیشتر تصمیم می گیرند که یک باغ سبزی در خانه ایجاد کنند، و این زمانی بسیار سودمند است که شما یک منطقه بزرگ داشته باشید که به شما امکان انجام این کار را می دهد.

با این حال، هر چه سطح بزرگتر باشد، آب بیشتری برای آبیاری نیاز خواهید داشت. هدف از وجود پمپ آب سطحی از جمله این موارد است : این امکان را برای شما فراهم می کند تا نیازهای آبی مهم زمین بزرگ گیاهان خود را برآورده کنید. این می تواند هر چیزی غیر از یک باغ سبزی باشد، به خصوص یک چمن، که نیاز آبی آن به همان اندازه مهم است.

محل فروش پمپ آب توربینی

محل فروش پمپ آب توربینی فروش پمپ آب توربینی در انواع مختلف پمپ آب چینی یا پمپ آب بشقابی و یا حتی پمپ آب مرحله‌ای صورت می‌گیرد و افراد می‌توانند از انواع اقسام مختلف این مدل از پمپ های آب توربینی خریداری کرده و کارایی بسیار عالی و بی نظیری را از آنها مشاهده بکنند.

محل فروش پمپ آب توربینی از ارائه پمپ های آب با کیفیت با تنوع بسیار گسترده غافل نشده و کیفیت اولین گزینه می باشد که در ارائه انواع اقسام محصولات خود در نظر دارد به همین جهت یک محل فروش سرشناس و بسیار منصف می باشد که انواع اقسام پمپ های آب را با کیفیت بسیار عالی به مشتریان خود ارائه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما