توزیع کنندگان پمپ آب سطحی

توزیع کنندگان پمپ آب سطحی و اتصالات پلی اتیلن پلیران این محصول را در تنوع بسیار بالا تولید و پخش می نمایند که این تنوع بیشتر به قدرت موتور و همچنین تعداد اسب بخار به کار گرفته شده در تولید و طراحی آن بستگی دارد. عرضه به صورت مستقیم و اینترنتی انجام می‌شود و قیمت در نظر گرفته شده مطابق نرخ روز بوده و به صورت مداوم تازه سازی می شود. این کالا که بسیار پرکاربرد و پر مصرف است به طور عمده در کشور توزیع می گردد و در حال حاضر امکان سفارش و خرید از راه دور آن برای متقاضیان فراهم گردیده است. پمپ آب کشاورزی کالایی بسیار پرمصرف در داخل کشور است و تهیه و پخش آن با قیمت مناسب می‌تواند سودآوری خوبی برای توزیع‌ کنندگان داشته باشند.

توزیع کنندگان پمپ آب سطحی

از خصوصیات پمپ آب کشاورزی چه می‌دانید؟

از خصوصیات پمپ آب کشاورزی چه می‌دانید؟

تولید پمپ آب کشاورزی و اتصالات پلی اتیلن پیچی در داخل کشور ما در سال های اخیر بسیار گسترش پیدا کرده است زیرا با ایجاد پدیده کم آبی و با وجود زمین های کشاورزی بسیار زیاد در داخل کشور استفاده و تولید این محصول افزایش چشمگیر داشته است. پمپ آب کشاورزی دارای طراحی بسیار ساده است و به طور معمول دارای یک موتور به منظور مکش آب می‌باشد که توان و قدرت این موتور ها در پمپ های مختلف با یکدیگر متفاوت است. دارای سه دریچه مختلف است که یک دریچه به منظور ورود آب و دیگری به منظور خروج آب می‌باشد، دریچه سوم مربوط به تزریق سوخت به این نوع موتورها خواهد بود.

پمپ های آب کشاورزی دارای وزن نسبتاً سبکی می باشند تا شرایط حمل و نقل آنها ایده‌آل بوده و جابجایی آنها همراه با مشکل نباشد. بدنه آن ها از آلیاژهایی طراحی می‌شود که در برابر زنگ زدگی و رطوبت مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند. پمپ های کشاورزی دارای قیمت های مناسب و مقرون به صرفه هستند و تهیه آنها برای اکثر کشاورزان مقدور می باشد. پمپ آب کشاورزی دارای ارقام بسیار مختلفی است که می‌توانند پمپاژ آب را در زمین های کشاورزی مسطح و همچنین در زمین های کشاورزی ای که دارای اختلاف ارتفاع از رودخانه هستند و برای کار پمپاژ آب نیاز به فشار بیشتری دارند انجام دهند.

مختصری درباره فرآیند تولید پمپ آب

مختصری درباره فرآیند تولید پمپ آب

فرآیند تولید پمپ آب به کمک چند مرحله از جمله ریخته گری، پرداخت، تراشکاری و موارد دیگر انجام می پذیرد. قبل از انجام همه این مراحل ابتدا باید فلز مناسب این کار را انتخاب نماییم تا این فلز دارای انعطاف پذیری مناسب بوده و برای شکل دهی به حالت دلخواه قابلیت ارتجاعی کافی داشته باشد. علاوه بر این فلز باید کاملاً ضد زنگ و ضد رطوبت باشد. بدنه پمپ آب نیاز به تراشکاری و پرداخت دارد و پس از آماده سازی آن به پرداخت و تراشکاری پروانه پرداخته می شود. فرآیند تولید پمپ آب یک فرایند نسبتاً ساده که با عملیات مختلف انجام می‌پذیرد و بهره گیری از مواد اولیه مرغوب می‌تواند کیفیت دستگاه تولید شده را به نسبت بیشتر کند.

خود پروانه نیز به منظور ساخت به عملیات پرداخت و تراشکاری نیاز دارد و به منظور عیب یابی دستگاه آن را مورد ارتعاش و لرزش قرار می دهند. ساخت بدنه پمپ آب اولین مرحله آن می باشد که به کمک عملیات ریخته گری انجام می شود و سپس تراشکاری سطح آن با دقت انجام می پذیرد. هر پمپ آب دارای خروجی و ورودی هایی به منظور جریان آب می باشد و همچنین مجرایی برای تزریق سوخت در آن تعبیه می گردد. آخرین مرحله از ساخت پمپ آب مرحله رنگ آمیزی می باشد که به منظور مقاوم سازی این دستگاه در برابر رطوبت و زنگ زدگی انجام می پذیرد.

۳ نکته مهم در مورد پمپ آب بشقابی

3 نکته مهم در مورد پمپ آب بشقابی

پمپ آب بشقابی دارای طراحی بسیار نوین و دانش بنیان به منظور عملکرد بهتر می باشد و استفاده از آن منجر می‌شود تا انتقال آب با سرعت و فشار بیشتری انجام گردد. سبک طراحی و ساختار به کار گرفته در این نوع پمپ باعث می شود که جریان آب ورودی به سرعت وارد پروانه در حال چرخش گردیده و با فشار و سرعت بالاتری پمپاژ گردد. پمپ آب بشقابی برای پمپاژ مقادیر زیادی از مایعات و انواع مختلفی از حلال ها مناسب می باشد و می توان روغن های سبک را نیز به کمک آن به سادگی پمپاژ کرد.

در این نوع پمپ ها که دارای نصب بسیار راحت می باشند و راه اندازی آنها به سرعت انجام می‌گیرد از چند پروانه در حال چرخش به طور همزمان استفاده می گردد که خود این موضوع سبب سرعت بالای پمپاژ آب توسط این دستگاه گردیده است. با توجه به ساختار ساده این نوع پمپ ها و وزن آنها نیز بسیار سبک بوده و به دنبال آن جابجایی این وسیله راحت تر خواهد بود. این گونه پمپ ها بیشتر برای پمپاژ آب در ارتفاع مناسب هستند و در منازل مسکونی در آپارتمان های بلند که مشکل کم آبی در آنها وجود دارد استفاده از پمپ بشقابی می‌تواند با افزایش فشار آب مشکلات ناشی از ورود جریان آب را حل کند.

صادرات عمده پمپ آب سطحی

صادرات عمده پمپ آب سطحی

صادرات پمپ آب سطحی توسط شرکت ما در سال های اخیر بسیار رونق و افزایش داشته است و به دلیل بالا بودن کیفیت دستگاه های تولید شده توسط شرکت های ایرانی همواره متقاضیان بسیار زیادی خواهان تهیه این دستگاه با کیفیت بوده اند. در حال حاضر ایران یکی از صادر کننده های اصلی پمپ آب سطحی به کشورهای همسایه می باشد که توانسته است بازار خرید و فروش این کالا را تا حد زیادی به خود اختصاص دهد و و با عرضه مداوم کالاهای مرغوب و جلب رضایت مصرف کنندگان صادرات خود را بیش از پیش گسترش دهد.

فروش عمده این محصول به کشورهای دیگر به دلیل پر مصرف بودن این کالا در سایر کشورها با قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای انجام می‌پذیرد و این صادرات عمده سبب افزایش قیمت این کالا به صورت طبیعی خواهد گردید. قیمت این کالا بسیار متفاوت و متنوع است و بسته به شرایط خرید و فروش و همچنین میزان صادرات آن بسیار تغییر می کند. صادرات این کالای ایرانی می‌تواند رشد و توسعه این شرکت و به‌دنبال آن توسعه اقتصادی کشورمان را بهبود بخشد. سال‌های زیادی است که این شرکت در حال صادرات این کالا به کشورهای دیگر می باشد و توانسته است سابقه و تجربه بسیار خوبی را در این زمینه کسب نموده و با شرکت‌های برتر جهان وارد رقابت شود شرکت خود را بیش از پیش توسعه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما