تولید کننده پمپ آب فندکی

پمپ آب فندکی به واسه داشتن مزیت های فنی نسبت به دیگر انواع پمپ های موجود در بازار جهت استفاده در کشاورزی انتخاب مناسبی است. امروزه شرکت های تولید کننده سعی در طراحی و تولید این تجهیزات در ابعاد کوچک اما کارآیی بیشتر هستند. بنابراین شناخت جدیدترین انواع پمپ آب برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه های کوتاه مدت و بلند مدت اهمیت زیادی دارد.

تولید کننده پمپ آب فندکی

۵ ویژگی مهم پمپ آب بنزینی

5 ویژگی مهم پمپ آب بنزینی پمپ آب با هدف افزایش سرعت پمپاز و رساندن آب به مقاصد مدنظر مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات بر اساس نوع سوخت به مدل های بنزینی، گازوئیلی و انواع پمپ های برقی دسته بندی می شوند. در گذشته به علت پایین بودن هزینه های گازوئیل و امکان دسترسی آسان به آن استفاده از پمپ های گازوئیلی رایج بود.

امروزه با ورود پمپ آب کشاورزی برقی و بهبود سیستم های عملکردی آنها میزان تقاضا برای این مدل پمپ ها با سرعت در حال افزایش است. از آنجایی که در برخی از مناطق امکان دسترسی به انرژی برق برای راه اندازی و استفاده از پمپ برقی وجود ندارد، مدل های بنزینی انتخاب بهترین هستند. در مناطق کوهستانی و زمین های کشاورزی صب العبور یا دور افتاده که کانال کشی برق وجود ندارد، کشاورزان این تجهیزات استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های انواع پمپ آب بنزینی، قابلیت نصب و استفاده از آنها در مناطق مختلف است. برخلاف پمپ برقی نیاز به استفاده از منبع تغذیه ثابت ندارد. این نوع پمپ ها قابلیت حمل و نصب بر روی تراکتور جهت پمپاز انواع سموم کشاورزی را نیز دارا هستند. فشار مناسب و یکسان جهت پمپاژ آب های سطحی یا زیرزمینی از دیگر مزیت های این نوع پمپ نسبت به دیگر مدل های موجود در بازار است.

امروزه انواع پمپ آب بنزنینی دارای وزن کم و سبک هستند که دلیل عمده آن استفاده از آلومینیوم ضد زنگ برای ساخت بدنه و اجزای آنها است. این ویژگی سبب شده تا قابلیت استفاده از آنها در شرایط محیطی و دمایی مختلف نیز برای کشاورزان امکان پذیر شود.

نکات مهم در انتخاب پمپ آب کشاورزی

نکات مهم در انتخاب پمپ آب کشاورزی برای انتخاب پمپ آب کشاورزی استاندارد و کارآمد نکات و فاکتورهای مهمی را باید در نظر گرفت. هد پمپ و ارتفاع پمپاژ آب توسط آن از جمله موارد است که نیاز به آنالیز دقیق دارد. چرا که کشاورزان باید پمپی را انتخاب کنند تا بتواند آب را با ارتفاع مدنظر پمپاژ و بر روی سطح زمین و زمین کشاورزی هدایت کند.

میزان آبدهی یا همان دبی پمپ نیز از دیگر مواردی است که در هنگام خرید باید مدنظر قرار گیرد. میزان فشار آب و همچنین سرعت انتقال آن دو عامل مهم دیگر هستند که در کیفیت و عملکرد انواع پمپ کشاورزی مهم خواهند بود. میزان مصرف انرژی پمپ ها و نوع سوخت آنها نیز باید قبل از خرید تعیین شود.

اگر به انرژی برق دسترسی ندارید، حتماً به سراغ پمپ های بنزینی یا گازوئیلی بروید. آگاهی از قدرت موتور و میزان سوخت مصرفی آن در ساعت نیز باید برآورد شود تا بتوانید هزینه های کلی آن را آنالیز و بررسی کنید. کیفیت و میزان کارآیی انواع پمپ آب مورد استفاده در صنعت کشاورزی اهمیت زیادی برای روند انجام پمپاژ آب و عدم نیاز به تعمیرات احتمالی یا تعویض پمپ دارد.

بنابراین برای انتخاب و خرید این تجهیزات توجه به کیفیت برند شرکت تولیدی، جنس بدنه، نوع موتور و همچنین قطر پروانه ها و دیگر فاکتورهای کیفی باید به صورت دقیق بررسی شوند تا بتوانید بهترین پمپ ها متناسب با نوع عملکرد و حتی قیمت فروش آنها تهیه کنید.

آشنایی با پمپ آب فشار قوی

آشنایی با پمپ آب فشار قوی پمپ آب فشار قوی به پمپ های گریز از مرکز چند طبقه ای می گویند که هر چقدر تعداد طبقات آن بیشتر باشد به همان میزان فشار آب نیز افزایش می یابد. استفاده از این پمپ ها در صنایع مختلف مانند کشاورزی جهت پمپاژ آب برای آبیاری بارانی و قطره ای است. البته بکارگیری پمپ فشار قوی منوط به صنعت کشاورزی نمی شود. برخی از مهمترین کاربردهای آن عبارتند از:

  • پمپاژ و زهکشی و آبرسانی در مراکز صنعتی
  • پمپاژ آب سرد و گرم تاسیسات صنعتی
  • استفاده برای مراکز آتش نشانی
  • بوستر پمپ

ساختار این نوع پمپ ها بر اساس قطر پروانه مورد استفاده در تولید آنها و همچنین سرعت روتور پمپ تعیین می شود. البته باید خاطر نشان کنیم که برای انتخاب پمپ های فشار قوی شناور توجه به تعداد پروانه ها و طبقات بکار رفته در تولید آنها نیز حائز اهمیت است. نکته مهم اینکه با افزایش قطر پروانه پمپ، هد نیز بزرگتری می شود که در نتیجه نیاز به طراحی در سایزهای بزرگتر خواهد بود. به همین علت افزایش بیش از اندازه پروانه پمپ چندان مناسب نیست.

افزایش دور موتور پمپ در طولانی مدت چندان پیشنهاد نمی شود. چرا که به یاتاقان و کوپلینگ ها فشار بیش از اندازه ای وارد می شود که در نتیجه سبب کاهش عمر مفید پمپ و افزایش هزینه های تعمیراتی در کوتاه مدت خواهد شد. بنابراین استفاه از پمپ ها با فشار استاندارد اهمیت زیادی در جلوگیری از خراب شدن آنها دارد.

توزیع کننده پمپ آب فندکی

توزیع کننده پمپ آب فندکی برای خرید پمپ آب فندکی به عنوان یکی از جدیدترین این محصولات که بر اساس تکنولوژی های روز دنیا تولید می شود، شناخت نمایندگی های فروش و توزیع کنندگان معتبر اهمیت زیادی دارد. وزن سبک، قابلیت حمل آسان، امکان استفاده برای سمپاشی مزارع و باغات برخی از ویژگی های فنی انواع پمپ آب فندکی به شمار می آیند.

خریداران عمده از طریق مراکز معتبر فروش می توانند انواع پمپ کشاورزی تولید داخل یا برندهای خارجی را با قیمت رقابتی سفارش دهند. البته قیمت این تجهیزات تحت تاثیر نوسانات بازار به ویژه افزایش نرخ ارز همواره با تغییرات زیادی همراه است. برای آگاهی از قیمت ها و امکان خرید مستقیم از تامین کنندگان می توانید از شرایط فروش آنلاین بهره مند شوید.

توزیع کنندگان آنلاین این مرکز با سیستم های نوین فروش انواع پمپ آب را برای خریداران در سراسر کشور ارسال می کنند. توزیع پمپ آب آنلاین سبب جلوگیری از افزایش قیمت ها و امکان مقایسه مدل های جدید از نظر ویژگی های فنی و کیفی بدون نیاز به مراجعه حضوری شده است.

نمایندگان این مرکز به صورت همه جانبه آماده همکاری با خریداران پمپ آب فندکی و مراکز صادراتی این تجهیرات برای تامین آنها به صورت عمده یا در تعدادهای سفارشی هستند. برای کسب اطلاع از قیمت ها و نوسان میزان عرضه و تقاضای برندهای پرفروش می توانید با مشاوران فروش آنلاین در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما