تولید کننده پمپ آب کشاورزی شناور

پمپ آب کشاورزی شناور از عالی ترین انواع پمپ آب کشاورزی می باشد که تاکنون فروش بسیار زیادی از این مدل پمپ آب کشاورزی در سالهای اخیر انجام شده است چرا که این مدل از پمپ آب دارای استانداردهای بسیاری می باشد که افراد می‌توانند با داشتن این محصول از داشتن وسایل و ابزارهای دیگر و هزینه اضافی برای خرید آنها در امان بمانند.

تولید کننده پمپ آب کشاورزی شناور

انتخاب پمپ آب کشاورزی شناور

انتخاب پمپ آب کشاورزی شناور در انتخاب این مدل از پمپ ها باید به چندین مورد اساسی توجه داشته باشیم که به ترتیب مواردی از آنها را در زیر نام خواهیم برد.

  • تجهیزات اختیاری: مخزن سوخت اضافی داخلی (مخزن سوخت جداگانه موجود است.) کلاچ یا گیربکس باتری سیستم حفاظتی موتور و پمپ آب شروع خودکار و خودکار عملکرد توقف کنترل از راه دور
  • کنترل خاموش
  • کنترل کامپیوتر یا کنترل تلفن همراه و حال و هوای سایبان تریلر شیلنگ مکش، شلنگ تخلیه یا تخت انعطاف پذیر، روی سیم شلنگ پلاستیکی انعطاف پذیر یا PVC تقویت شده.
  • موارد استفاده و نصب ویژگی اصلی این طیف از پمپ‌های الکتریکی شناور مفهومی جدید، عدم امکان مسدود شدن حتی پس از دوره‌های طولانی عدم فعالیت، به لطف راه‌حل‌های فنی ثبت شده نوآورانه است.
  • به دلیل عملکرد و قابلیت اطمینان بالا، آنها برای پمپاژ آب تمیز در بخش های خانگی، عمرانی و کشاورزی، برای توزیع آب همراه با اتوکلاو، برای آبیاری باغات و باغات سبزیجات، برای افزایش فشار و غیره توصیه می شوند.
  • ویژگی های فنی پروانه های شناور مستقل (اختراع شده) مهر و موم مکانیکی دوبل در روغن فشرده تر (-20%) کاهش مصرف مشبک مکش بالا برای جلوگیری از عبور شن، برگ و اجسام خارجی که می تواند هیدرولیک را مسدود کند و بنابراین عملکرد را محدود کند نسخه های دارای شناور محدودیت های استفاده دمای مایع تا +40 درجه سانتی گراد حداکثر شن و ماسه 150 گرم در متر مکعب عمق استفاده زیر سطح آب تا 20 متر (با کابل برق با طول مناسب) عملکرد در حالت عمودی و افقی سرویس مداوم S1 است.

کارایی پمپ آب کشاورزی شناور

کارایی پمپ آب کشاورزی شناور موتور پمپ های شناور عمدتاً برای عملیاتی با دسترسی به آب طراحی شده اند. آنها همیشه یک بدنه پمپ مجهز به شناور و صافی مکش دارند تا به همه مایعات اجازه مکش داده شود. هدف اصلی پمپ تبدیل نقاط آبی (دریاچه ها، برکه ها، رودخانه ها و غیره) به منبعی برای آتش نشانان است.

دستگاه را روی آب قرار دهید لوله DN65 را به اتصالات DSP65 وصل کنید برای جلوگیری از حرکت در هنگام پر کردن لوله را صاف کنید. طناب مناسب را به دستگیره ها وصل کنید موتور را با کشیدن اهرم در حالت استارت روشن کنید طناب را تا زمانی که احساس مقاومت کنید بکشید و سپس یک ضربه بزنید. کشش سریع به آرامی استارت موتور را رها کنید اهرم دریچه گاز را به حالت حرکت دهید.

این پمپ ها برای کاربرد در مکان های غیر قابل دسترس برای ماشین آلات سنگین، برای انتقال در هنگام سیل، برای فرسودگی مکان های سیل زده، برای پرکردن وسایل نقلیه آتش نشانی، مخازن آب، مخازن، از دریاچه ها و غیره نهرها، مخازن قابل انعطاف در دسترس هستند. این موتور پمپ از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است، همچنین مجهز به شبکه محافظ مکش است، در آب آلوده خشک می شود.

موتور پمپ آب شفاف، موتور 3.5 یا 6 اسب بخار، 4 حرکت بنزینی، 40 یا 60 دقیقه استقلال، امکان کارکرد خشک، شناور قابل جابجایی، امکان پمپاژ تا 2 سانتی متر آب، زمان آماده سازی 2 ثانیه را فراهم می کند.

کاربرد مدل های پمپ آب کثیف با ولتاژ 230 ولت مجهز به کلید شناور هستند. موتور در حمام روغن ذخیره می شود و مجهز به حفاظت حرارتی موتور از 230 ولت تا 1.5 کیلو وات است.

محل پخش پمپ آب کشاورزی شناور

محل پخش پمپ آب کشاورزی شناور محل پخش پمپ آب کشاورزی شناور از بهترین و عالی ترین انواع محل پخش این محصول می باشد چرا که معمولاً از عالی ترین و متنوع ترین پمپ های آب شناور برای مشتریان خود ارائه می‌کند این محل ضمانت‌نامه‌های بسیار خوب و بی‌نظیری هم برای مشتریان خود دارد تا خریداران بتوانند به کیفیت و سلامت پمپ آب کشاورزی اطمینان داشته باشند. انواع اقسام پمپ آب جتی و پمپ آب دستی که این محل پخش وجود دارد که افراد می‌توانند با توجه به اینکه چه نیازی از پمپ آب دارند از انواع اقسام این مدل از پمپها خریداری کرده و کارآیی و استفاده بسیار عالی و متفاوتی از آن را تجربه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما