خرید مستقیم پمپ آب خورشیدی

خوب است بدانیدکه پمپ آب خورشیدی فشار قوی کوچک یکی از محصولات با کیفیت بالا هستند که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از زمینه ها ضروری و مهم است. شایان ذکر است که ایران در حال حاضر یکی از کشورهایی است که بالاترین کیفیت پمپ های آب را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. از پمپ های آب نیز برای همه مصارف ویلا و خانه استفاده می شود که مشکل آب را برطرف می کند. این پمپ ها با قدرت بالا و ولتاژ بالا تغذیه می شوند، که برای کارهای سطح بالا مناسب است.

خرید مستقیم پمپ آب خورشیدی

مشخصات مهم پمپ آب خورشیدی

مشخصات مهم پمپ آب خورشیدی پمپ های آب خانگی نیز مانند سایر تجهیزات دارای ویژگی های زیر می باشند، اگر هر یک از آنها به خوبی کار کند، می توان گفت از کیفیت خوبی برخوردار است. خوب است بدانید که مشخصات کلیپمپ آب کشاورزی تک فاز خانگی به طور کامل روی پلاک نام آن نوشته شده است. قدرت نیرویی است که توسط پمپ تولید می شود. این نیرو در اصل تبدیل نیروی مکانیکی به سیال است که به آن قدرت پمپ می گویند. قدرت بر حسب کیلووات یا اسب بخار اندازه گیری می شود. هنگام خریدپمپ آب کشاورزی مقاوم در ایران، یکی از نگرانی های اصلی همه مشتریان این است که هنگام استفاده از پمپ، چقدر آب تخلیه می شود. حداکثر دبی، ظرفیت تجهیزاتی است که می توانند آب را تحویل دهند. جالب اینجاست که این ظرفیت برای ارتفاع صفر و ورودی پمپ اندازه گیری می شود.

این عملکرد بر حسب متر مکعب در ساعت یا لیتر در دقیقه اندازه گیری می شود. این عملکرد یکی از مهمترین عملکردهای هر پمپ آب کفکش خانگی است. این نشان دهنده ارتفاع پمپ آب است. برای اندازه گیری آن، فاصله بین صفر ارتفاع پمپ و بیشترین حجم آب پمپ شده را اندازه گیری کنید. البته در برخی موارد به آن حداکثر ارتفاع پمپ فشار نیز گفته می شود. این پارامتر معمولاً بر حسب متر است. یک نکته مهم در مورد ویژگی های حداکثر ارتفاع و پارامترهای جریان این است که این دو پارامتر نسبت معکوس با یکدیگر دارند.

تفاوت پمپ آب خورشیدی با شارژی

پمپ های آب تولید شده انواع بسیار مختلفی دارد که شما در هنگام خرید و تهیه محصولات باید به نکات بسیار ویژه توجه داشته باشید بهترین و مرغوبترین پمپ های آبرسانی سطحی از فلزات با کیفیت تولید می‌شود.

عموماً مهندسان و کارخانه های تولید کننده انواع پمپ های آبرسانی سطحی از فلزاتی مانند استیل و آلومینیوم استفاده می نماید مهمترین شاخصهای محصولات سبک بودن آن می باشد و همچنین حمل و نقل آسان آن باعث می‌شود که شما بتوانید به راحتیپمپ آب کشاورزی شناور را جابجا نماید بنابراین در هنگام خرید حتما به نوع دستگاه و یا چرخ دار بودن پمپ آب سطحی توجه داشته باشید.

متاسفانه ایران جزو کشورهای می باشد که امروزه میزان انرژی برق آن به صورت مداوم و سالیانه در حال کاهش می باشد بنابراین در هنگام خرید انواع محصولات صنعتی مصرف میزان برق اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه داشته باشید.

میزان مصرف انرژیپمپ‌ آب کشاورزی گریز از مرکز سطحی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد مرغوب ترین و بهترین پمپ های تولید شده میزان برق بسیار کمی را مصرف می دانم و شما در هنگام استفاده نیز به خوبی شاهد کاهش هزینه های برق خود خواهید بود.

سرعت عملکرد پمپ آب سطحی نیز یکی دیگر از مهمترین ویژگی های مرغوب ترین و بهترین نوع پمپ ها می باشد برخی از پمپ ها از مواد اولیه با کیفیت تولید شده اما به دلیل سرعت عملکرد پایین تایم بسیار طولانی را باید صرف نمود تا آب را از چاه ها استخراج نماید در هنگام خرید به سرعت عملکرد این محصول توجه داشته باشید.

آشنایی با پمپ آب خورشیدی استاندارد

آشنایی با پمپ آب خورشیدی استاندارد پمپ آب کشاورزی جدید پاش پشت تراکتوری یکی از گزینه های ایده آل و محبوب برای کشاورزان در مصارف متعدد به شمار می آید که از آن در فعالیت های مختلف در مزارع کشاورزی به بهترین شکل ممکن استفاده می کنند. همچنین این محصول به دلیل کارایی فوق العاده بالا و کیفیت بی نظیری که به خود اختصاص داده است لذا باعث شده که میزان استفاده از آن را در بین افراد دوچندان نماید.

همچنین چند مورد از مشخصات این پمپ به شرح زیر می باشد:

 • این پمپ ها در انواع گوناگونی است که هر یک دارای دربی و قدرت فشار، هد، گستره دمای سیال و… مختلفی می باشد که هر چه میزان قدرت فشار آب آن نیز بیشتر باشد سرعت انتقال آب از آن نیز بیشتر می گردد.
 • جنس بدنه این پمپ ها از بهترین متریال و چدن بسیار مرغوب و باکیفیتی می باشد که دارای استحکام بالای در برابر ضربه، فشار و… است و عمر مفید خوبی را دارد.
 • این محصولات در سایزهای مختلفی تهیه و تولید می گردد که هر یک قابلیت استفاده در مکان ها و محیط های مختلفی را دارد.
 • این پمپ قابلیت استفاده برای آبیاری بارانی ، قطره ای ، فشار قوی و… در محیط های مختلف را نیز دارد.
 • این محصول در اینچ های مختلفی چون 4 اینچ، 2 اینچ و … می باشد.

راهنمای کامل راه اندازی پمپ آب خورشیدی

همان طور که می دانید فرایند آبرسانی به انواع محصولات کشاورزی در مزارع به وسیله پمپ پشت تراکتوری امری بسیار رضایت بخشی برای کشاورزان به شمار می آید که با نصب آن در پشت تراکتور می توانند به راحتی گیاهان و درختان را به نحواحسن آبیاری نمایند.

همچنین این محصول دارای مزیت های فراوانی می باشد که چند مورد از آن عبارت است از:

 1. این پمپ دارای راندمان بسیار بالایی است و در کوتاه ترین زمان ممکن و با فشار بسیار بالایی فرایند آبرسانی به محصولات را در انواع باغ ها و مزارع به نحواحسن انجام می دهد.
 2. این پمپ بدون موتور می باشد که همواره هزینه های نگهداری و تعمیر آن برای افراد بالا نیست.
 3. دارای انواع مختلف و مشخصه های گوناگونی است که قابلیت استفاده در هر ارتفاع و مساحتی را دارد.
 4. این محصولات بدون برق نیز کار می کند و از این رو در میزان کاهش مصرف انرژی نقش بسیار مهمی را دارند و استفاده از آن امری مقرون به صرفه برای افراد می باشد.
 5. مواد اولیه ای که در تولید و ساخت این پمپ ها استفاده شده دارای کیفیت بسایر بالایی است که همواره دوام و مقاومت خوبی را در برابر عوامل محیطی دارد و می توان مدت زمان طولانی از آن بهره مند گشت.
 6. قابلیت نصب و اجرای این پمپ بسیار آسان بوده و در کوتاه ترین زمان نیز این فرایند صورت می گیرد.
 7. این پمپ میزان آب را به صورت کاملا یکنواخت رد نقاط مختلف انتقال می دهد و از هدررفتن آب نیز جلوگیری می کند.
 8. پمپ آب پاش به دلیل وزن سبک و مناسبی که دارد همواره قابلیت حمل و نگهداری بسیار آسانی را برای استفاده کنندگان آن دارد.
 9. این محصول قابلیت آبدهی به زمین های مختلف در هر ارتفاعی را دارد.
 10. پمپ آب پاش کشاورزی دارای کارایی ویژه و کاربرد بسیاری در امور آتشنشانی، مجتمع های مسکونی، آبرسانی در هتل و بیمارستان ، مراکز مختلف و… را دارد.

عرضه کننده پمپ آب خورشیدی

عرضه کننده پمپ آب خورشیدی پمپ آب پاش به دلیل استقبال بسیار فراوان و علاقمندان بسیاری که در تمام نقاط کشور به سوی خود جذب نموده باعث شده که میزان توزیع و پخش آن را نیز در نواحی مختلف افزایش دهد و همواره بازار خوب و بسیار رونق بخشی را برای این محصول کارآمد و مفید به ارمغان آورده است.

همچنین توزیع پمپ آب به صورت مستقیم و عمده از درب کارخانه یکی از خدمات مفید و مهم مراکز معتبر آن در کشور به شمار می آید که همواره به دلیل حذف هزینه ها و واسطه های مختلف موجب شده در میزان کاهش و ارزان تر شدن این محصولات نقش مثبتی را به همراه داشته باشد و خریداران با پرداخت هزینه ای بسیار ارزانی می توانند به این پمپ دسترسی لازم و آسانی را داشته و آن را خریداری نمایند و برای آن ها این خرید امری سودمند می باشد.

علاوه بر این، مراکز پخش و عرضه پمپ آب ایرانی درجه یک و مرغوب با ایجاد سایت اینترنتی خود در سطح کشور این شرایط را برای خریداران و علاقمندان آن به نحواحسن فراهم نموده تا در هر کجا که هستند حتی از راه دور پس از ارتباط و تماس با نمایندگان فروش در این مراکز و دریافت راهنمایی های لازم در حوزه خرید این محصول، آن را با قیمتی ویژه به صورت غیرحضوری سفارش نموده و از مزیت های آن برخوردار شوند.

پمپ آب استخر از دو طریق اسکیمر و سرریز مکش می کند و در روش اول اسکینر در سطح بالای قسمت عمیق استخر و یک دریچه مکش در عمیق ترین نقطه استخر نصب می شود تا آب را به سمت پمپ هدایت کنند.

بهترین ارتفاع نصب پمپ پایین تر از ارتفاع دریچه مکش است و این کار دقیقا زیر مرکز ثقل استخر قرار گرفته و مکش را به خوبی انجام می دهد. این کار برای تامین فشار کافی اب ورودی به پمپ بوده حدود 80 درصد اب ورودی به پمپ از طریق دریچه مکش کف استخر و ۲۰ درصد مابقی از طریق استرینر تامین می شود.

هنگامی که استخر طراحی و اجرا می شود باید محل پمپ استخر تعبیع شود و در غیر این صورت نمی توان پمپ را نصب کرد. و در نهایت باید از پمپ های مستغرق یا جارو های مخصوص استخر استفاده کنید و اب استخر به جای هدایت به سیستم تصفیه دور ریخته شود.

مراکز تامین پمپ آب خورشیدی

عرضه پمپ آب ایرانی به صورت عمده یا جزئی توسط فروشندگان زیادی در کشورمان انجام می شود. چندین سال است که در بازار های داخلی و خارجی به دلیل استقبال زیاد از این کالا تولیدات آن نیز افزایش یافته است. به همین جهت بسیاری از این محصول های درجه یک به بسیاری از کشور های دنیا صادر می گردند. عمده فروشی های بیشماری هم در بعضی از شهر ها وجود دارند که اقدام به خرید و فروش این کالا ها با قیمت ارزان می کنند. افرادی که قصد خرید عمده این اجناس با قیمتی ارزان تر هستند می توانند به فروشگاه عرضه محصول مراجعه کرده و مایحتاج خود را تهیه کنند. انواع محصول توسط تولید کننده های زیادی در کشور با کیفیت های گوناگون تولید شده و با قیمت های متنوع به بازار عرضه می شوند. بسیاری از این کالا ها که توسط برند های مختلف در طرح های متنوع و با کیفیت بالا تولید شده اند به کشور های مختلف دنیا بخصوص کشور های همسایه صادر می شوند.

در بازار نیز این محصولات با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسند. این امر موجب شده است تا بسیاری از فروشندگان به این بازار برای تهیه مایحتاج خود مراجعه کنند. در سال های اخیر به دلیل فروش پمپ آب ایرانی باکیفیت ارزان قیمت در بعضی از مرکز های خرید و فروش، خریداران این کالا، اقدام به تهیه این محصول به صورت عمده کرده اند. بسیاری از این خریدار ها انواع این کالا ها را به صورت مستقیم از برخی شعبات مختلف فروش تهیه می کنند. تولیدکنندگان این محصول در تلاش هستند تا محصولی با کیفیت و هم چنین مرغوب را به دست مشتریان برسانند تا علاوه بر جلب رضایت آنها بتوانند بازار این محصول را داغ نگه دارند. مراکز زیادی وجود دارند که این محصولات را به فروش می رسانند. اما برای خرید محصولات با قیمت مناسب، بهتر است به کارخانه های تولیدی آن، نمایندگی های مجاز یا مراکز اصلی فروش این محصولات مراجعه کرد. براي خرید محصول مي توانيد به صورت اينترنتي از سايت هاي معتبر خريداري كنيد.

مرجع فروش پمپ آب خورشیدی

مرجع فروش پمپ آب خورشیدی سفارش پمپ آب برای خرید یا تولید پمپ آب یا تولید قطعات پمپ آب با توجه به برند و کیفیت و مرغوبیت آن متغییر می باشد و پمپ پنتاکس یکی از پر فروش ترین پمپ های آب می باشد و به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارا می باشد و مقرون به صرفه بودن این محصول به دلیل قیمت مناسب آن در بازارهای داخلی متقاضی فراوانی دارا می باشد و علاوه بر این که در بازار داخلی پر فروش می باشد در بازار های جهانی نیز طرفداران زیادی نیز دارا می باشد و این محصول در بازار های جهانی جایگاه ویژه ای دارد و پمپ آب پنتاکس یک برند شناخته شده در دنیا می باشد و هرساله این محصول ارزشمند به کشور های دیگر صادر می شود و از این صادرات سود و ارز قابل توجهی به کشور وارد می شود .

این محصول دارای تنوع زیادی می باشد و در اندازه های کوچک و بزرگ در کشور تولید می شود و قیمت آن با توجه به کیفیت و اندازه و کوچکی و بزرگی محصول متغییر می باشد این محصول با این که با کیفیت می باشد اما قیمت پایینی دارد و اگر این محصول را به طور مستقیم از جلوی درب کارخانه و بدون واسطه خریداری کنید بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا به طور مستقیم با تولید کننده معامله کرده اید و با حذف واسطه مبلغی به قیمت اصلی محصول اضافه نمی شود و خریدار محصول با کیفیت را پرداخت هزینه پایین تهیه می کند.همچنین خرید این محصول به صورت عمده و کلی نیز به سود خریدار می باشد زیرا خرید در حجم زیاد انجام می شود و قیمت تمام شده برای محصول ارزان تر از بازار می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما