شرکت تولید پمپ آب شناور استیل

پمپ آب شناور استیل، یکی از دستگاه هایی است که برای جابه جای مایعات مختلفی به ارتفاعات و یا به قسمت های پایینی از زمین استفاده می شود، این گونه خاص از پمپ های مثبت است و در گروه پمپ های رفت وبرگشتی قرار دارند، تنها با این تفوت که به جای استفاده از یک سیلندر، از چندین عدد استفاده می کنند. در شرکت های تولیدی این کالا، براساس میزان هزینه هایی را که برای هر نوع دستگاه به کار رفته،آنها را در طبقه بندی های کیفیت مجزایی قرار می دهند.

شرکت تولید پمپ آب شناور استیل

مشخصات پمپ آب شناور استیل

مشخصات پمپ آب شناور استیل در کارخانه تولید از پمپ هایی با جنس استیل و برنز برای این کالاها به کار می رود. برای کاربرد هایی که به فشارهای خروجی بالایی نیاز باشد، از این گونه های مناسب به کار می گیرند. در فرآنیدی که در پمپ انجام می شود، با چرخش مکانیزم به صورت دورانی، پیستون ها داخل سیلندر رفت و برگشت می کنند و روغن موجود را به داخل محفظه می کشند و در آخر به درون سیستم پمپ انتقال می دهند.

این گونه از پمپ ذکر شده، از دو قسمت مو ور الکتریکی، پمپ تشکیل می شود و در آب وجود دارد، وظیفه آن خاج کردن آب برای مصارف آشامیدنی، صنعتی و کشاورزی است. دو نوع تک فاز و سه فاز این این کالا وجود دارد و در اندازه های ۱۰ سانتی تا ۲۵ سانتی هستند، البته ارتفاع انها به ۴۰۰ متر نیز می رسد.

فاز تک آن را برای ارتفاعات کم عمق استفاده می کنند و سه فاز آن را برای چاه های عمیق به کا می رود. دینام شناور در این کالا، به صورت کف گرد و یا بلبرینگی است که خنک کاری بلبرینگ توسط روغن های خوراکی و در کف گردها به وسیله آب محلول و ضد یخ انجام می شود.

پمپ آب قوی، با توجه به عملکردهایی که دارد، در مصارف و کاربردهای مختلفی استفاده می شود، این گونه با کیفیت همان طور که می دانید به صورت شناور و طول های مختلفی وجود دارد و مایعات متفاوتی را جا به جا می کند.

روش کار پمپ آب شناور استیل

روش کار پمپ آب شناور استیل در روشی که این کالاها انجام می دهند، بسته به مایعات و مکان های مختلف، متفاوت عمل می کنند، به صورتی که در آپارتمان ها برای افزایش فشار آب منازل این گونه به خوبی کار می کند و کیفیت های زیادی را می تواند ارائه دهد. مکان هایی مانند مزارع وسیع، مرغداری های بزرگ، که نیاز به فشار های بالایی حدود ۱۰۰ و بالاتر دارند، این پمپم های فشار قوی به کار می روند و هر یک را به صورتی مجزایی نصب می کنند.

در چاهای عمیق و کم عمق نیز با استفاده از این پمپ های شناور در آب، کارهای کاربردی زیادی را تولید می کنند که مزیت های فراوانی را به ارمغان می آورد. کشاورزان برای آبیاری مزارع و باغات خود، از این کالاهای با کیفیت در مکان های مختلفی استفاده می کنند و از این طریق می توانند محصولات مرغوب و سالمی را به دست آورند.

پمپ آب بنزینی، نوعی از پمپ ها هستند که به تراکتورها وصل می شوند و از این طریق به مکان هایی که برق وجود ندارد مانند مزارع کشاورزان، برق و روشنایی کافی را می رسانند. البته راه حل های ساده تری برای انتقال برق به این مکانه ا وجود دارد ولی به علت گرانی بنزین، توصیه شده که از گازوئیل استفاده شود.

توزیع کننده پمپ آب شناور استیل

توزیع کننده پمپ آب شناور استیل در فرآیند توزیع پمپ آب شناور، با توجه به اندازه و قالب هایی که هر یک از این کالاها دارند، بسته بندی های متفاوت و گوناگونی را استفاده می کنند و به مناطق فراوانی عرضه و پخش می نمایند. کیفیت و مرغوبیت هایی که هر نوع از این پمپ ها دارند، می تواند گونه و فرق های زیادی را به وجود آورد و کاربردهای هر یک را مجزا و طبقه بندی نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما