صادرات انواع پمپ آب نیم اسب

پمپ آب نیم اسب خود پرکننده؛ یکی از انواع پمپ های معروف به پمپ فاضلاب خود پراینگ، پمپ خود پرایمینگ یا پمپ جت می باشد. پمپ های خود پرایمینگ معمولاً به اندازه پمپ های گریز از مرکز یا پمپ های شناور مورد استفاده قرار نمی گیرند، اما یکی از مهم ترین انواع پمپ ها از نظر مناطق استفاده هستند. پمپ های فاضلاب خود پراینگ برای تخلیه آب از چاه های عمیق و کم عمق استفاده می شود. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، آنها به عنوان پمپ جت یا پمپ سمپاش نیز شناخته می شوند. پمپ های خود پرایمینگ بدون نقص کار می کنند. به حدی که می توانند در شرایطی که آب کدر یا حتی حباب دار است مکش کاملی انجام دهند.

صادرات انواع پمپ آب نیم اسب

آشنایی با انواع پمپ آب بنزینی

آشنایی با انواع پمپ آب بنزینی اصل کار پمپ خود پرایمینگ پمپ های خود پرایمینگ معمولاً “در سطح زمین” بالای منبع مایع نصب می شوند. بنابراین برای نصب پمپ های خود پرایمینگ به زیرسازی نیاز است. دسترسی به آنها آسان تر است زیرا در سطح زمین قرار دارند. بنابراین، تعمیر و نگهداری می تواند آسان تر باشد. اولین چیزی که در اصل کار پمپ های خود پرایمینگ باید در نظر گرفته شود، انتخاب نوع پمپ مناسب است.

مانند پمپ آب فشار قوی سوخت برای کاربردهای سوخت، پمپ های تصفیه مواد جامد برای کاربردهای فاضلاب. در پمپ های خود پرایمینگ، محفظه با مایعی پر می شود که معمولاً همان مایعی است که باید پمپ شود. هنگامی که پروانه در محفظه می چرخد، یک ناحیه کم فشار در محفظه پروانه ایجاد می شود. چون فشار کمتر از اتمسفر است، تمام هوای لوله مکش را به داخل پمپ فشار می دهد.

قبل از استفاده از پمپ، همیشه نشتی در کانکتور، خط مکش یا مهر و موم پمپ را آزمایش کنید. نشتی که ممکن است در این مناطق رخ دهد پمپ را ناکارآمد می کند. طول و قطر شلنگ یا لوله پمپ خود پرایمینگ یکی دیگر از نکات مهم است. طول و قطر شیلنگ یا لوله پمپ می تواند بر مکش پمپ تاثیر بگذارد. هر چه این شیلنگ ها و لوله ها طولانی تر باشند، قدرت مکش بیشتر است.

یکی از جزئیات مهم برای پمپ خود پراینگ است که نزدیک منبع آب باشد تا اصطکاک به حداقل برسد. پمپ آب کشاورزی خود پرایمینگ باید قبل از اولین استفاده پرایم شوند. جلوگیری از یخ زدگی در مکان هایی که کار در هوای سرد انجام می شود ضروری است. اگر آب یخ بزند، منبسط می شود که می تواند باعث شکستن ساقه شود.

نکات مهم در انتخاب پمپ آب کشاورزی

نکات مهم در انتخاب پمپ آب کشاورزی پمپ خود پرایمینگ هوا را با آب چرخشی موجود در محفظه مخلوط می کند. هوا از مایع جدا شده و از محفظه تخلیه می شود. هنگامی که تمام هوا در خط مکش جابجا می شود، پمپ دینامیک است و مانند سایر پمپ های گریز از مرکز جریان دارد. یکی از مهمترین مزایای پمپ های سلف پرایمینگ امکان مکش با نگه داشتن پمپ در بیرون و بدون نیاز به استفاده از پمپ شناور می باشد. پمپ های سری UKMS از فاصله حداکثر ۶ متری می توانند خود پرایم شوند.

پمپ های فاضلاب خود پرایم شونده سری UKMS، پمپ های سانتریفیوژ خود پرایم شونده فلپ هستند. از آنجایی که آنها خود پرایم شونده هستند، کافی است که فقط محل مکش در چاهک باشد. رانندگی با موتور دیزلی و موتور الکتریکی به وسیله کوپلینگ الاستیک امکان پذیر است. سری UKM-S در مجموع از ۶ نوع مختلف تشکیل شده است. ۲، ۳، ۴، ۶، ۸ اینچ و ۱۰ اینچ پروانه ها باز و دارای دو تیغه هستند. بسته به اندازه پمپ، آنها می توانند ذرات جامد را تا ۷۶ میلی متر (۳ اینچ) پمپ کنند. از بین بردن گرفتگی بسیار آسان است. پوشش مکش قابل جابجایی جلو دسترسی به پروانه، جعبه پر کردن و مهر و موم مکانیکی را تسهیل می کند. رفع گرفتگی بدون هیچ گونه اقدامی در تاسیسات مکش و تخلیه بسیار آسان است. بیایید با چند مورد به جزئیات توضیحات محصول بپردازیم.

شاخصه‌های بارز پمپ آب فشار قوی

شاخصه‌های بارز پمپ آب فشار قوی فلپ داخل فلنج مکش به طور خاص طراحی شده است. امکان برداشتن و نصب دمپر بدون هیچ گونه عملیاتی در محل نصب مکش وجود دارد. محفظه یاتاقان توسط محفظه پمپ پشتیبانی می شود. بنابراین، هیچ مشکلی در تراز وجود ندارد. پمپ های سری UKM پمپ های خود پراینگ هستند، بنابراین استفاده از آنها بسیار آسان است. پس از غوطه ور شدن لوله مکش در آب، پمپ بسته به ارتفاع مکش به طور متوسط ​​در مدت ۱ دقیقه کار می کند. شما می توانید تمام جزئیات پمپ های سری UKMS را در وب سایت ما بیاموزید. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

یکی از محصولاتی است که در مناطق مختلف به عنوان آبرسانی به مزرعه، برداشت آب از چاه و هیدروفور استفاده می شود. هنگام خرید موتور آب ابتدا باید منطقه مورد استفاده مشخص شود. به عنوان مثال؛ اندازه مساحت یکی از عوامل موثر بر حجم موتوری است که قرار است انتخاب شود. عمق میدان موجود نیز بر انتخاب محصول تأثیر می گذارد. بررسی دقیق محصولات با محاسبه عمق منطقه ای که آب در آن کشیده می شود، دقیق تر خواهد بود. پس از این مرحله می توان قدرت موتور و نوع موتور را تعیین کرد. کاربر همچنین می تواند حالت عملکرد را انتخاب کند.

مراکز فروش پمپ آب نیم اسب

مراکز فروش پمپ آب نیم اسب موتورهای پمپ آب بنزینی که ویژگی‌های فنی آن‌ها با توجه به منطقه کاربری متفاوت است، مزیت استفاده را به ویژه در مناطقی که برق وجود ندارد، ارائه می‌دهند. استفاده از محصولات مرتبط در مناطق مختلف مانند نظافت مناطق سیل زده، آبیاری محصولات در مزرعه و برداشت آب از چاه بسیار رایج است. آنها محصولاتی هستند که کاربران را قادر می سازند تا تراکنش های سریع را در مدت زمان کوتاهی انجام دهند.

در این مرحله، انتخاب محصول با توجه به منطقه مورد استفاده صحیح خواهد بود. به عنوان مثال؛ در مواردی مانند برداشت آب از چاه، ارتفاع ناحیه تحت تصفیه باید اندازه گیری شود. ظرفیت محصول مربوطه برای رسیدن به این فاصله باید بررسی شود. علاوه بر این، میزان جذب آب یکی از عوامل موثر بر فرآیند است. این به طور مستقیم بر حجم مخزن سوخت و دوره زمانی استفاده از محصول تأثیر می گذارد. در این مرحله بسته به میزان سوختی که می تواند مصرف کند، زمان استفاده در طول روز قابل محاسبه است.

برای فروش پمپ آب مهم است که محصول خریداری شده دارای گارانتی و پشتیبانی فنی باشد. پشتیبانی فنی را می توان در حین نصب محصول به دست آورد. ضمناً در صورت بروز نقص، کالا به لطف گارانتی فعلی قابل تعویض می باشد. در این مرحله، ترجیح دادن محصولات برندهایی که با خدمات پیش فروش و پس از فروش از کاربر پشتیبانی می کنند، درست است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما