صادرات انواع پمپ آب پروانه ای

صادرات پمپ آب پروانه ای در ایران رونق فراوانی دارد. این نوع پمپ آب، با تراکم سازی سیالات توسط مجموعه ای از پره های چرخشی ، بستر جابه جایی آب را در ارتفاعات مختلف فراهم می سازد. صادرات پمپ آب پروانه ای برای صنایع مختلف از جمله تجاری، آب، فاضلاب، برق و انرژی انجام می گیرد. امروزه، بدلیل استفاده گسترده از انواع پمپ آب پروانه ای در صنلیع مختلف، هر کشور شعبه های بزرگ صادرات و واردات این نوع پمپ را دارا است.

صادرات انواع پمپ آب پروانه ای

مزیت‌های قابل توجه پمپ آب فشار قوی

مزیت‌های قابل توجه پمپ آب فشار قوی پمپ آب فشار قوی قادر به انتقال سیالات تا ارتفاع ۱۰۰ متر و حتی بیشتر می باشد. کار کردن پمپ آب فشار قوی بصورت موازی، سبب افزایش دبی آب می شود. این نوع پمپ آب فشار قوی سبب انتقال سیال بصورت یکنواخت در ارتفاعات مختلف می شود. برای تامین جریان ثابت آب می توان به استفاده از این نوع پمپ آب فشار قوی اشاره کرد.

بازده بالا این پمپ، یکی از دلایل انتخاب پمپ فشار قوی آب است. پمپ های فشار قوی آب دارای درجه حفاظت بالایی در مقابل آب دارند و حتی بصورت کاملا غوظه ور در آب، می توان استفاده نمود. یاتاق مورد استفاده در پمپ های فشار قوی آب سبب کاهش فشار و بار نیروی محوری به پمپ می شود.

پمپ های آب شناور، یکی از انواع پمپ های فشار قوی آب محسوب می شوند. پمپ آب شناور در پروژه هایی با فضای کم مانند چاه های عمودی استفاده می شود. در انتخاب این نوع پمپ باید توجه داشت، آب اطراف پمپ شناور را در برگیرد، زیرا آب مسئول خنک کردن پمپ آب شناور است

نکات کلیدی در انتخاب پمپ آب شناور

نکات کلیدی در انتخاب پمپ آب شناور پمپ آب شناور را نباید بدون حضور آب روشن کرد. فشار جریان در یک بازه زمانی معین باید تشخیص داده شود. برای انتخاب مناسب این نوع پمپ های آب شناور باید به برق مصرفی دقت کرد، به عنوان مثال اگر مصرف خانگی دارید، باید ۱۲۰ولت آن را خریداری نمایید. با توجه به انواع محتلف پمپ های آب شناور، حتما قبل از خرید با توجه به نوع کاربرد ، نوع پمپ مصرفی را انتخاب نمایید.

مهمترین فاکتوری که در انتخاب پمپ آب شناور باید در نظر گرفته شود، توجه به میزان ورودی و خروجی آب است که در اصطلاح هد جریان باید تعریف شده باشد. صافی مکش، شلنگ ورودی و شلنگ تخلیه جزو لوازم های جانبی در هنگام فروش پمپ های آب شناور هستند. برای بسیاری از مصارف در کنار لوازم جانبی باید یک جعبه کنترل و یا هشدار هم داشته باشید. قطر داخلی لوله باید حداقل برابر با قطر پورت های پمپ باشد.

پروانه در داخل بدنه قرار دارد.به طور کلی دو طرف بدنه به صورت باز طراحی شده است.از آنجایی که امکان مونتاژ پروانه وجود دارد وظیفه بدنه پمپ جمع آوری مایع از محیط پروانه است.

پمپ های آب از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته اند، تغییری که در پمپ های آب رخ داده است، تغییر نحوه عملکرد آنها از گذشته به حال است، نیروی محرکه پمپ ها ابتدا حیوانات و سپس انسان ها بوده اند. آب و باد مورد استفاده در حال حاضر نیروی محرکه الکتروموتور پمپ و توربین بخار هستند.

شاخصه‌های بارز پمپ آب کشاورزی

شاخصه‌های بارز پمپ آب کشاورزی امروزه پمپ های آب کشاورزی، استفاده وسیعی در انتقال آب از منابع مختلف به زمین های کشاورزی دارد. پمپ های آب کشاورزی دارای دو نوع گازوئیلی، نفت و بنزینی، بنزینی هستند. از لحاظ دسترس بودن سوخت و آسانی، نوع بنزینی پمپ های آب کشاورزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. در انتخاب نوع موتور باید به سوخت دسترس توجه کرد. بدنه آلومینیومی پمپ آب کشاورزی، باعث حمل آسان و ضد زنگ بودن آن می شود. یکی از شاخصه های اصلی پمپ های آب کشاورزی، انتقال بالای آب با فشار و در مسافت های نسبتا طولانی محسوب می شود.

پمپ های آب کشاورزی به علت مسیر ناهموار آب، باید دارای کیفیت و ضخامت بالا باشند. تیغه های چرخان پمپ آب کشاورزی برای افزایش یا کاهش فشار در سیستم انتقال آب رسانی استفاده می شود. این تیغه ها جریان هوای اطراف را تغییر داده و با کاهش حجم هوای اطراف، فشار آب را زیاد می کند. نوع سیستم آب رسانی، مقدار دبی و شرایط هیدرولوژیکی جزو عوامل اصلی در انتخاب نوع پمپ آب کشاورزی می باشد.

پمپ های کشاورزی گریز از مرکز سطحی برای عمق های کم مورد استفاده قرار می گیرند. به مکش موتور پمپ آب کشاورزی و ظرفیت تخلیه آن در هنگام خرید باید توجه داشت. ارتفاع های بیش از ۸ متر باید از نوع پمپ آب شناور استفاده کرد. شلنگ های ورودی پمپ آب کشاورزی باید از جنس خرطومی بوده و با دهانه ورودی و خروجی پمپ هم سایز باشد. برای عمر مفید و کارکرد بیشتر موتور پمپ آب کشاورزی، باید مدت کارکرد آن از ۳ ساعت تجاوز ننماید.

توان الکتریکی مصرفی و سرعت شفت و برند شرکت سازنده تاثیر مهمی در انتخاب نوع مناسب پمپ آب کشاورزی می باشد. رعد و برق دلیل اصلی خرابی پمپ های زیر آب محسوب می شود به همین دلیل برای حفاظت از موتورها باید نوسانات الکتریکی را در نظر گرفت.بوسترهای پمپ آب کشاورزی بصورتی طراحی می شوند که بتوانند در یک خط لوله افقی نصب شوند. یاتاقان های مصرفی دائما زیر آب هستند، به همین علت پمپ های آب کشاورزی نیاز به تعمیر و نگهداری بالایی دارند.

از رینگ های سایش برای جلوگیری از سایش پروانه و بدنه استفاده می شود، زیرا در برخی نقاط پروانه و بدنه پمپ با یکدیگر تماس پیدا می کنند و باعث فرسودگی این قطعه و در نتیجه آسیب کمتر و عمر طولانی تر می شوند. از چرخ های ساینده استفاده می شود، بنابراین اگر سطح تماس بین پروانه و بدنه ساییده شده باشد، نیازی به تعویض پروانه و سایر پوسته نیست و می توانید با تعویض چرخ ساینده به حالت اولیه برگردید.

مراکز خرید پمپ آب پروانه ای

مراکز خرید پمپ آب پروانه ای برند های متفاوتی از کشورهای سازنده پمپ آب کشاورزی در ایران موجود است که از نظر سطح کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت دارند. برای خرید برند اصلی پمپ های آب باید از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر تحقیق و بررسی کرد. هر چند امروزه، بهترین موتور پمپ های کشاورزی را می توان با استفاده از اینترنت خرید اما قبل از آن باید سایت های معتبر خرید پمپ آب را شناسایی کرد.

مورد دوم مزیت های خرید آنلاین پمپ آب از بزرگترین بازار آنلاین مجموعه ما برای فروش پمپ آب است که قابل اعتماد می باشد شرکت ما که با سالها تجربه و دانش در زمینه فروش محصولات صنعتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می باشد، متعهد می شود که کالای ارائه شده به مشتری دقیقا محصولی باشد که در مشخصات کالا مشخص شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما