عرضه پمپ آب گریز از مرکز

پمپ آب گریز از مرکز از طریق فروشگاه های سراسر کشور انجام می شود اگر می‌خواهید به صورت آنلاین خرید کنید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه نمایید و سفارش دهید و در این صورت راحتی بیشتری هنگام خرید خواهید داشت. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما که همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند در ارتباط باشید

عرضه پمپ آب گریز از مرکز

خصوصیات پمپ آب گریز از مرکز

خصوصیات پمپ آب گریز از مرکز

 • دسته‌ بندی پمپ آب توربینی یا پمپ‌های گریز از مرکز به صورت زیر می باشد.
 • یک شیوه دسته‌بندی، بر پایه جریانی می باشد که به وجود می‌آورند که در این روش به سه دسته تقسیم می‌شوند: پمپ جریان شعاعی: در این پمپ‌ها فشار سیال تنها با اعمال نیروی گریز از مرکز افزایش پیدا می کند ، پمپ‌ این دسته، با یک سری پروانه‌ های ورودی دارای سرعت مخصوص کمتر از ۴۲۰۰ و با دو سری پروانه‌ مکشی دارای سرعت کمتر از ۶۰۰۰ هستند.
 • در این پمپ‌ها سیال به طور معمول از طریق توپی وارد پروانه می شود و به صورت شعاعی به محیط جریان می‌یابد.
 • پمپ جریان مختلط:در آن فشار تا حدودی با اعمال نیروی گریز از مرکز و تا حدودی نیز با اعمال نیروی بالابری که از سمت تیغه‌ها اعمال می‌شود افزایش می‌یابد.
 • این دسته از پمپ‌ها دارای یک سری پروانه ورودی با جریان خروجی محوری هستند و تخلیه در راستاهای محوری و شعاعی می باشد، پمپ‌های این دسته دارای سرعت مخصوص بین ۴۲۰۰ تا ۹۰۰۰ می باشد.
 • پمپ جریان محوری: در این دسته که نام دیگر ان پمپ‌های ملخی می باشد بیشترین افزایش فشار سیال را از طریق اعمال پروانه‌ها یا عملیات بالابری تیغه‌ها اعمال می‌کند.
 • دارای یک سری پروانه ورودی به همراه جریان ورودی محوری و خروجی تقریباً محوری هستند و غالباً دارای سرعت بیش از ۹۰۰۰ می باشد.

نحوه عملکرد پمپ آب گریز از مرکز

نحوه عملکرد پمپ آب گریز از مرکز

 • پمپ آب حلزونی مرکز دارای مزیت هایی می باشد که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم،:
 • برخی انواع این پمپ‌ ها مقداری شن نیز پمپ می‌کنند و در کل مطمئن و دارای عمر کاری خوبی می‌باشند و تا چندین سال نیاز به تعویض و تعمیر نخواهد داشت
 • از معایب این پمپ‌ها می‌توان به این مورد اشاره کنیم که به از دست دادن سطح کیفی راه اندازی که بعد از راه اندازی رخ می‌دهد.
 • و علاوه بر آن راندمان این پمپ‌ها وابسته به کار تحت حد و سرعت طراحی هستند و در راه اندازی یک پمپ گریز از مرکز به علت اینکه این پمپ‌ها از مکش استفاده می‌کنند قابلیت پمپ کردن هوا را ندارند پس به عنوان یک نتیجه پمپ و لوله بایستی از آب پر شده باشند تا مشکلی در پمپ آب بروز نکند.
 • استفاده از پمپ باعث می شود آب با فشار بیشتری به منطقه مورد نظر برسد و در کاهش مصرف آب تاثیر گذار باشد.
 • با توجه به مدل هایی که در بالا ذکر شد باید متناسب با نیاز خود از مدل مخصوص استفاده کنید و اگر در این زمینه اگاهی ندارید می توانید از ما مشاوره رایکان دریلفت کنید.

بازار خرید پمپ آب گریز از مرکز

بازار خرید پمپ آب گریز از مرکز

خرید پمپ آب گریز از مرکز از طریق فروشگاه های اینترنتی به صورت مستقیم و بدون واسطه امکان پذیر است که می توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید در تخفیفات ویژه بهره مند شوید ارسال مطمئن محصول به تمامی نقاط ایران در مدت زمان کوتاه انجام می شود علاوه بر آن می توانید از طریق فروشگاه های سراسر کشور اقدام به خرید کنید.

با توزیع مستقیم قیمت‌ کاهش پیدا کرده است و در اینجا نمی توانیم در مورد دقیق بودن قیمت صحبت کنیم که پیشنهاد می کنیم از طریق شماره تلفن های موجود که پل های ارتباطی ما می باشد با همکاران ما که همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستند در ارتباط باشید و مشاوره رایگان قبل از خرید دریافت نمایید ارائه خدمات و پاسخگویی به صورت همه روزه ۲۴ ساعت انجام می‌شود کسب رضایت شما مشتریان هدف اصلی ما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما