فروشندگان پمپ آب بشقابی

پمپ آب بشقابی که یکی از پمپ هایی است که مصرف خانگی دارد. فروشندگان این محصول که نمایندگی ها و فروشگاههای صنعتی هستند که انواع پمپ ها را با کارکردهای مختلف به مشتریان برای فروش عرضه می کنند. محصول فوق که توسط فروشگاهها عرضه می شود دارای ضمانت نامه کالا می باشد. این پمپ ها در برندهای خارجی و ایرانی در بازار موجود می باشند. خرید و فروش این محصولات در بازار نیز به خوبی انجام می گیرد و خرید عمده آنها بسیار به صرفه خواهد بود.

فروشندگان پمپ آب بشقابی

مشخصات فنی پمپ آب بشقابی

مشخصات فنی پمپ آب بشقابی پمپ آب بشقابی که دارای دو پروانه می باشد و این محصول برای مصارف خانگی و آپارتمان ها و غیره استفاده می شود. در این پمپ دو پروانه مقابل هن و در جهت عکس هم قرار دارند که عملکرد بهتری را برای پمپ ایجاد می کنند. پمپ های تک پروانه ای که با طراحی بسیار دقیق هیدرولیکی قادر به تولید آب در حجم بالا برای کاربردهای خانگی و غیره می باشد. دهانه خروجی این پمپ که ۱ اینچ می باشد و حداکثر مکش آن تا ارتفاع ۳۳ متر نیز می باشد.

کیفیت سیال آن به گونه ای است که سیال تمیز و عاری از هر گونه مواد جامد است و از لحاظ شیمیایی حالت خنثی دارد و به خواص آب نزدیک می باشد. توان این پمپ ها تا ۲/۲ کیلو وات می باشد. بدنه این محصول از جنس چدن می باشد و سیم پیچی داخلی آن از جنس مس می باشد. جنس پروانه پمپ بشقابی از استیل یا برنج است و این پمپ یک نوع پمپ بی صدا است. مکانیک سیل آن نیز از جنس سرامیک می باشد. یکی از انواع پمپ ها که پمپ آب حلزونی است که کاربرد ویژه ای دارد.

کاربرد پمپ آب بشقابی چیست؟

کاربرد پمپ آب بشقابی چیست؟ پمپ آب بشقابی برای پمپاژ کردن آب به کار می رود و کاربرد کشاورزی و صنعتی و خانگی دارد. پمپ آب بشقابی که از مرکز برای هر کاربرد که دارای مایعات ویسکوزیته کم است وجود دارد. پمپ آب بشقابی از طریق انتقال انرژی جنبشی یک یا چند روتور در حال چرخش به نام پروانع ها عمل می کنند. این روتورها سرعت و فشار آب را افزایش می دهند و به سمت خروجی پمپ هدایت می کنند.

پمپ های بشقابی چون طراحی ساده ای دارند بیشتر در دسترس هستند و نگهداری آنها نیز آسان می باشد. پمپ های بشقابی که راحترین و ساده ترین راه برای افزایش فشار آب در خانه و یا در مکان های دیگر که فشار آب کم است مناسب می باشند.کاربرد دیگر این پمپ ها تامین آب و فشار مورد نیاز در ساختمانها و آبیاری و انتقال مواد شیمیایی به صنایع پتروشیمی می باشند.

کاربردهای این محصول در افزایش فشار آب ساختمان و تقویت فشار آب خنگی و کشاورزی و همچنین کاربرد آن در صنعت و کارخانه ها می باشد. پمپ آب بشقابی تقریبا برای مایعات دارای ویسکوزیته استفاده می شود. پمپ آب پروانه ای که نوعی از پمپ های مصرفی می باشد که در بازار موجود می باشد. پمپ ها که انواع مختلفی را دارا می باشند و با توجه به نیاز خود باید این پمپ ها را فراهم کنیم و از آنها بهره ببریم. این پمپ ها در برندهای مختلف در بازار موجود می باشند.

بازار خرید پمپ آب بشقابی

بازار خرید پمپ آب بشقابی خرید پمپ آب بشقابی که برای جاهایی که فشار آب کمتری دارند بسیار لازم و ضروری می باشد. خرید این کالا از نمایندگی های فروش این محصول باید صورت بگیرد چرا که این مراکز محصولات با کیفیتی را به مشتری عرضه می کنند. همچنین خرید این محصول باید زیر نظر متخصصان این محصول باید صورت بگیرد چون برای هر مکانی پمپ مخصوص وجود دارد که باید از کارایی آنها اطلاع داشته باشیم و بعد محصول را خریداری کنیم. در هنگام خرید باید از فروشنده کارت ضمانت محصول را هم بخواهیم تا در صورت مشکل بتوانیم محصول را مرجوع کنیم.

1

  1. درود بر شما و خدا قوت … تنوع محصولات ارائه شده توسط این شرکت موجب ارتقای سهم بازار و سودآوری و در نتیجه اشتغال زایی برای کشور خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما