فروشگاه مرکزی پمپ آب کشاورزی سه اینچ

برای پمپاژ آب از استخر یا چاه و انتقال آنها به زمین کشاورزی معمولاً از پمپ های مختلف بنزینی یا برقی استفاده می کنند که هر کدام مزیت های منحصر به فرد خود را دارند. یکی از پرکاربردترین آنها پمپ آب کشاورزی سه اینچ است که به میزان قابل توجهی آب را با سرعت بالا هدایت و پمپاژ می کند. خرید از فروشگاه های مرکزی عرضه کننده با تخفیفات و خدمات پس از فروش ویژه ای همراه خواهد بود.

فروشگاه مرکزی پمپ آب کشاورزی سه اینچ

بررسی عملکرد پمپ آب کشاورزی سه اینچ

بررسی عملکرد پمپ آب کشاورزی سه اینچ انواع پمپ آب به کار گرفته شده در صنعت کشاورزی جزء نمونه های بسیار قوی و در عین حال باکیفیت هستند. چرا که این تجهیزات قابلیت این را دارند که میزان قابل توجهی آب مورد نیاز را با قدرت بسیار بالا پمپاژ و روانه زمین های کشاورزی کنند. تکنولوژی بکار رفته در طراحی این نوع پمپ ها بسیار متنوع بوده که سبب شده محصولات تولیدی در دو گروه کلی پمپ های معمولی و دینامیکی قرار بگیرند.

انواع پمپ آب کشاورزی سه اینچ با سیستم دینامیکی عملکرد و انعطاف پذیری بسیار بالایی با شرایط محیطی و همچنین فشار آب دارند. عملکرد آنها بدین گونه اس که با چرخش پروانه های دوار در جهت عقربه های ساعت جریان مدنظر آب قابل کنترل است. با چرخش پروانه ها آب از چاه یا استخر به جریان می افتد و با فشار حداکثری ناشی از قدرت موتور به زمین های کشاورزی هدایت می شود.

مدل های سه اینچ پمپ ها به عنوان نمونه هایی پرکاربرد دارای جنس بدنه چدنی و پروانه آنها از آلیاژ برنج است. به صورت تقریبی محدوده آب دهی آنها در یک ساعت حدود 60 متر مکعب می باشد و محدوده ارتفاع آن به حدود 18 متر می رسد.

صادرات بهترین پمپ آب کشاورزی سه اینچ

صادرات بهترین پمپ آب کشاورزی سه اینچ پمپ های کشاورزی استاندارد دارای سیم پیچی تمام مس هستند که قابلیت بسیار قوی در انجام پمپاژ آب با سرعت بالا دارند. برای استفاده از این تجهیزات باید به دمای آب نیز توجه داشته باشید. مدل های ایرانی با جنس بدنه چدنی امکان استفاده جهت انتقال آب تا دمای 50 درجه سانتی گراد را نیز دارند. البته باید خاطر نشان کنیم که کیفیت آب و درجه ناخالصی های موجود در آن نیز در عملکرد طولانی مدت آنها تاثیرگذار است.

برای خرید پمپ آب صادراتی مورد استفاده در صنایع کشاورزی، شناخت نمایندگی های فروش فعال و برندهای تولیدی می تواند در خرید مطمئن و در عین حال ارزان قیمت تاثیرگذار باشد. البته امروزه مراکزی تحت عنوان فروشنده پمپ آب آنلاین نیز محصولات معتبر و باکیفیت را با قیمت تولیدی به خریداران عمده یا تکی عرضه می کنند که متناسب با حجم سفارشات خدمات مختلفی را ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما