فروش پمپ آب کشاورزی معمولی

پمپ آب کشاورزی معمولی ممکن است که به نسبت سایر پمپ های معروفی که در اطراف خود مشاهده می کنیم، خیلی آپشن های کامل کننده ای نداشته باشند، به همین دلیل است که با فروش بالا دچار مشکل می شوند و نمی توانند خریداران را از خود راضی نگه دارند، موارد ذکر شدن تنها در مورد پمپ های قدیمی صدق می کنند. امروزه به دلیل استفاده از تجهیزات کامل تر محصولات دارای قدرت فنی بالایی می باشند و به شم اجازه می دهند که با همان سطح پایینی که دارند، کار های خود را پیش ببرید. فروش پمپ آب کشاورزی معمولی به صورت ویژه هم انجام می شود که در آن حالت هزینه ها منصفانه تمام می شوند.

فروش پمپ آب کشاورزی معمولی

پارامتر های تعیین قیمت پمپ آب کشاورزی معمولی

پارامتر های تعیین قیمت پمپ آب کشاورزی معمولی پمپ آب خورشیدی، جهت تقویت فشار آب و یا در راستای بالا بردن فشار آب از دستگاهی به نام پمپ آب یا موتور پمپ آب مناطق کشت استفاده می شود. پمپ تقویت فشار آب کشاورزی در انواع نیم اسب بخار، یک اسب بخار، یک و نیم اسب بخار و دو اسب بخار موجود می باشد. پمپ ها با قدرت دو ونیم و سه اسب بخار برای مناطق کشاورزی چند هکتار و بوستر پمپ ها می توانند استفاده شوند. برای انتخاب پمپ آب کشاورزی، همانند سایر پمپ ها به دو مورد اصلی هد و دبی نیاز می باشد.

انواع پمپ ها عبارت اند از:

 • بوستر پمپ کشاورزی
 • پمپ آب جتی
 • پمپ سانتریفیوژ
 • پمپ آب بشقابی با مخزن انبساط یا منبع تحت فشار
 • پمپ کشاورزی با کلید اتوماتیک

پمپ آب معمولی برای زمین هایی باید استفاده شود که از متراژ کمتری برخوردار می باشند؛ چرا که اگر زمین بزرگ تر باشد، ممکن است که در آبدهی و آب رسانی به زمین، به پمپ فشار مضاعف وارد شود و باعث شود که دستگاه خیلی زد بسوزد. معمولا پمپ ها در خود موتوری دارند که همان موتور تعیین کننده وضعیت فعلی دستگاه می باشد و مشخص می کند که آیا محصول از ارزش خرید مناسب برخوردار می باشد یا نه؟

در تمامی کارخانه جات، عواملی وجود دارند که همگی مشخص می کنند که محصول دقیقا به چه شرکتی تعلق دارد و این سبب می شود ما هم راحت تر خرید کنیم. به یاد داشته باشید که برچسب قرار گرفته بر روی این محصولات، شماره های حک شده و شکل ظاهری آنها از همان ویژگی هایی می باشند که به ما نشان می دهند موقعیت محصول دقیقا به چه حالتی می باشد.

پمپ آب مرغوب نباید صدای خیلی زیادی داشته باشد، وقتی که صدای تولیدی محصول بالا می رود، نشان می دهد که از مواد اولیه بی کیفیتی درست شده است و از لحاظ فنی در جایگاه قابل قبولی قرار نمی گیرد، مواد اولیه، نحوه نصب و مونتاژ در صداگیری نقش دارند. قدرت مکش محصول بر اساس واتی که بر روی آن نوشته شده است می بایستی مشخص شود. هر چه قدرت فنی دستگاه بالاتر برود، انتظار می رود که صدا هم بیشتر شود و این امر طبیعی است اما در مورد نوع کوچک آنها این گزینه طبیعی نخواهد بود.

مشخصه های بارز پمپ آب کشاوزری معمولی

پمپ آب کشاورزی صادراتی در خود مشخصاتی بارز دارد که باعث می شود ما بتوانیم آنها را در اولویت خرید خود قرار دهیم و از کارکرد آنها به میزان خیلی زیادی لذت ببریم. این مشخصه ها به شکل های زر قابل تعریف می باشد:

 • انواع پمپ آب کشاورزی را می توانیم در بازار مشاهده کنیم که هر کدام در انواعی از رنگ ها تولید می شوند و وجود همین تنوع در رنگ باعث می شود حتی در جزئی ترین حالت هم افراد بتوانند همان چیزی را که می خواهند خرید کنند. رنگ در قدرت موتور نقشی ندارد و تنها یک ویژگی ظاهری می باشد.
 • این محصول هم می تواند به شکل افقی و هم به شکل عمودی تولید شود و انتخاب آن بر اساس نظر شخصی شما و تجربه ای که دارید، می بایستی صورت بگیرد. معمولا برای ارتفاع های بالا، لازم است که از پمپ هایی استفاده کنید که به صورت عمودی هستند. این پمپ ها در آب شناور می مانند و با کاهش ارتفاع آب آنها نیز پایین می روند.
 • مجرای خروجی پمپ باید با قدرت موتور هماهنگ باشد و هیچ گونه تناقضی میان آنها وجود نداشته باشد، تصور کنید که قدرت موتوری بالا است، مسلما آب خروجی بالا می رود و اگر از شلنگ های باریک استفاده شود، هم به موتور فشار وارد می شود و هم اینکه سرعت کار بالا می رود، قبل از هر گونه استفاده ای مشورت های لازم را انجام دهید.
 • قیمت این محصولات به سبب داشتن اجزای کمی ساده تر به نسبت محصولات قوی تر، پایین می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده آنها را تهیه کنید.
 • معمولا بخش های فلزی این محصول را از آلومینیوم می سازند تا کمی سبک شود و امکان حمل آن وجود داشته باشد.

تضمین کیفیت پمپ آب کشاورزی معمولی

تضمین کیفیت پمپ آب کشاورزی معمولی پمپ آب کشاورزی بدون برق به صورت دستی کار می کند و این خود ممکن است که به نظر برسد که محصول انرژی زیادی را از مصرف کننده می گیرد، تا حدودی این فرضیه درست است اما تجهیزات جدید در موقعیت قرار گرفته اند که با زور کمی، سریع به کار می افتند و قطعات فلزی و پلی استری خود را مانند پروانه و … به حرکت در می آورند و کمک می کند که آب با شتاب بیشتری به جریان افتد.

وقتی که صحبت از تضمین کیفیت یک محصولی می شود، باید به یاد داشته باشید که محصول به قدری کار شده تولید شده است که هیچ گونه نقصی را در خود قبول نمی کند و به ما اجازه می دهد که با خیالی آسوده از آن استفاده کنیم. مطمئن باشید که وقتی طبق بروشور های راهنما از آن استفاده کنید، عمر آنها نیز طولانی باقی می ماند و اجازه نمی دهد که خرابی به بار بیاید.

محصولاتی از پمپ کشاورزی که به کشور های دیگر صادر می شوند، معمولا قدرت بالاتری دارند و جای هیچ گونه تردیدی را از خود باقی نمی گذارند. هر چه قدرت بالاتر برود و برای مدت زمان بیشتری دستگاه کار کند، احتمال فروش داخلی و خارجی آنهم بالاتر می رود و حتی ممکن است که به صورت مداوم این فرایند انجام شود. حواستان باشد که بعد از نهایی شدن خرید، برگه فاکتور و گارانتی محصول را تهیه کنید تا اطمینان لازم حاصل شود.

فردی که نسبت به محصول خود مطمئن می باشد، آن را تضمین می کند و اجازه می دهد که گروه های بیشتری محصولات وی را مورد بازدید خود قرار دهند و آنها را تهیه کنند. این محصولات شماره و بارکد مشخصی دارند و به هیچ وجه رقم نوشته شده در آنها با محصول دیگری مشابه نمی باشد. پمپ خوب صدای کم، قیمت مناسب و قدرت بالایی دارد.

مزایای پمپ آب کشاورزی معمولی

پمپ آب کشاورزی در خود مزایایی دارد که می خواهیم به صورت کاملا مختصر به آنها اشاره کنیم:

 • ساختار و روش تولید آنها ساده می باشد و همین سبب شده تا نسبت به سایر محصولات برتری پیدا کند.
 • قیمت ارزان یکی از دلایل مهم فروش بالای این محصول است، پس می توانیم آن را به عنوان یک مزیت در نظر بگیریم.
 • تولید فشار یکنواخت باعث می شود که محصول به صورت پیوسته کار کند و نیازی به خاموش و روشن پیوسته نباشد، این امر به سالم ماندن موتور کمک می کند.
 • از نظر جنس پروانه و محفظه، تنوع زیادی دارند و شما می توانید به راحتی بر اساس غلظت مایع یکی را انتخاب کنید.
 • هزینه تعمیر و نگهداری کمی دارند و گروه های زیادی هستند که می توانند خرید کنند.
 • با تراشیدن پروانه آنها در اندازه مشخص می‌توان عملکرد آنها را تغییر داد.
 • طی تحقیقات انجام شده ثابت شده است که محصول می‌تواند در دورهای بالا کار کند، پس امکان اتصال مستقیم به موتور الکتریکی وجود دارد.
 • اشغال فضای کم به خاطر طراحی مهندسی آنها می باشد.
 • گذر حجمی سیال مورد نظر در آنها یکنواخت می‌باشد و اگر لوله خروجی مسدود و یا تنگ شود، مطمئنا فشار زیادی ایجاد نمی کند، پس پمپ با همان قدرتی که دارد کار ها را انجام می دهد.
 • معمولا این پمپ ها قطعاتی دارند که در بازار خیلی راحت پیدا می شود و هیچ محدودیتی نمی باشد.

بررسی کیفیت پمپ آب کشاورزی معمولی

بررسی کیفیت پمپ آب کشاورزی معمولی برای بررسی عملکرد پمپ، لازم است که دو عدد مانومتر در قبل و بعد از پمپ خود نصب کنیم. معمولا اختلاف هد در مکش و دهش پمپ توسط این دو مانومتر به دست خواهد آمد که به آن همان هد گفته می شود. با این عدد راهنمای ذکر شده، به کاتالوگ مربوطه پمپ مراجعه کنید و یک خط افقی از هد مورد نظر را رسم کنید تا منحنی مورد نظر پمپ را قطع کند، به آن نقطه عملکرد پمپ گفته می شود که بسیار دقیق است؛ به شرط آنکه در محاسبات شما خطایی صورت نگرفته باشد، معمولا افراد به این شیوه خرید عمده ای انجام می دهند.

وقتی که شما پمپ آب کشاورزی معمولی از نوع اتوماتیک را تهیه می کنید، به سبب وجود فشار ذخیره در آب به صورت ثابت، جریان به صورت کاملا پیوسته و ادامه دار اتفاق می افتد و دیگر لازم نیست که پمپ دائما در حال روشن شدن و خاموش شدن باشد.

کیفیت پمپ ها هم می تواند به صورت تخصصی بررسی شود و هم با مشورت هایی که از طریق گروه هایی که قبلا خرید کرده اند، صورت بگیرد. این پمپ ها با هر دو فشار منفی و مثبت کار می کنند و این عامل به شرکت سازنده آنها بستگی دارد که دقیقا به چه موضوعی بیشتر توجه کرده است. باید این نکته را هم بیان کنیم که در مکان هایی که میزان آب دهی بالا می باشد، نوع فشار مثبت توصیه می شود.

حداکثر بازدهی پمپ آب کشاورزی معمولی

پمپ آب کشاورزی گازوئیلی با بنزین کار نمی کند و تنها با گاز مخصوص خود می تواند روشن شود. معمولا گاز از بنزین ارزان تر می باشد و این خود کمک می کند که کشاورز پول بیشتری را برای خود ذخیره کند و با همان مبلغ باقی مانده اقدام به خرید محصولات مورد نیاز دیگری کند. پمپ خوب ممکن است که صدا دار باشد اما باید به اندازه باشد، البته با گذشت زمان ممکن است که صدای آن مقداری بالا برود.

برای بالا بردن بازدهی پمپ خریداری شده بهتر است که منبع دیافراگمی با حجم بالاتری را تهیه کنید. وزن لوله ها را بی اثر کنید و توجه داشته باشید که پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار نباشد. معمولا این وسیله ها طبق تحقیقات گروه زیادی از دانشمندان کشورمان تولید شده اند و به شما اعلام می شوند که از این روش ها استفاده کنید تا مشکلی ایجاد نشود.

مراکز تولید پمپ آب کشاورزی معمولی

مراکز تولید پمپ آب کشاورزی معمولی پمپ آب کشاورزی عمده توسط مراکز زیادی طراحی و توزیع می شوند اما تمامی آنها ممکن است که ویژگی هایی که شما در نظر دارید را نداشته باشند و شما را متوجه مشکلات زیادی کنند. در مراکز اصلی هر اقدامی که توسط تولید کنندگان و توزیع کنندگان صورت می گیرد، قابل پیگیری می باشد و جایی برای نگرانی باقی نمی ماند. معمولا زمانی که بی کیفیتی در محصولات مشاهده می شود، ممکن است که برند تولید کننده مجوز تولید خود را از دست بدهد و همچنین با کم شدن فروش محصولات خود، شیب نزولی را در خرید و فروش از آن خود کند، این مراکز جزء مراکز اصلی نمی باشند و این خود از دلایل اصلی بیشتر موفق شدن آنها می باشد.

بهترین پمپ آب کشاورزی همانطور که مشخص است در جایگاه عالی قرار می گیرد و هیچ نوع نقطه ضعفی را در خود پوشش نمی دهد، این پمپ ها توسط مهندسان عالم کشورمان تولید می شوند و هر کدام از آنها برای کار به خصوصی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا از همین محصولات هم فرایند صادراتی شدن رخ می دهد و یکی از دلایل اصلی گسترش فروش جهانی آنها می باشد.

تولید پمپ آب کشاورزی در کشور ایران به مقدار خیلی زیادی صورت می گیرد. علاوه بر فراوان بودن پمپ آب، کیفیت نیز در کنار آن به خوبی محصول را در عرش نگه داشته است. تولید این پمپ های مرغوب باکیفیت در سطح جهانی به خوبی صورت می گیرد. به عبارتی به کشورهای دیگر هم صادر می شود. خرید عمده و بدون واسطه به افراد سود بالایی می رساند. موضوع این است که با خرید عمده افراد متحمل به پرداخت هزینه کمتری خواهند شد. در هنگام خرید عمده بخشی از سودی که به فرد فروشنده تعلق می گرفته است، تقسیم شده و به فرد خریدار خواهد رسید. در این صورت مبلغ مشخصی از پرداختی خریدار کسر می شود و هر دو فرد سود خواهند کرد. این خود نکته مثبت و قابل توجه این خرید می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما