مرجع خرید پمپ آب شناور

سایت فروش حاضر به عنوان مرجع خرید پمپ آب شناور با کادر فعال و متخصص آماده خدمت‌رسانی به خریداران و مراجعه‌کنندگان می‌باشد و آنها را در شناخت، انتخاب و خرید کالایی با کیفیت عالی و قیمت مناسب راهنمایی می‌نماید. خرید آنلاین این کالا با داشتن مزایا و ویژگی‌های فراوان همچون صرفه‌جویی در وقت و هزینه، دسترسی آسان و سریع مورد توجه بسیاری از افراد خریدار می‌باشد. از طرف دیگر از طریق سایت اینترنتی مرتبط می‌توان با مشخصات و قیمت خرید محصولات و کالاهای مختلف آشنا شد.

مرجع خرید پمپ آب شناور

نحوه کار پمپ آب شناور

نحوه کار پمپ آب شناور

پمپ‌های آب عموما برای مناطقی که فشار آب در آنجا کم است مورد استفاده قرار می‌گیرد. از پمپ آب در منازل و آپارتمان‌های مسکونی و تجاری جهت بالا بردن فشار آب در طبقات بالاتر، کشیدن آب از چاه‌های عمیق، پروژه‌های آبرسانی و آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ آب شناور از انواع پمپ است که در ابعاد مختلف تولید و د بازار عرضه می‌شود. نحوه کار پمپ آب شناور به این صورت است که با توجه به عمق چاق و متراژی که آب باید به زمین یا محل مورد نظر برسد باید پمپ مناسب را انتخاب نمود.

پمپ شناور یک پمپ گریز از مرکز است که در آن پروانه‌ها آب را به بیرون هدایت می‌کنند. پروانه‌‌‌های پمپ دارای انحنا به پشت دارند و چند پروانه به یک شفت وصل هستند. شفت توسط موتور القایی حرکت می‌کند. ابتدا آب از طریق چشمه پروانه وارد پمپ می‌شود.

آب خروجی از پروانه اول توسط دیفیوزر به پروانه بعدی وارد می‌شود و در انتها توسط یک لوله یا شیر وارد پمپ می‌شود. عمل پمپاژ توسط برق تک فاز و یا سه فاز انجام می‌گیرد. برای اینکه موتور زیاد داغ نکند اطراف آن را با آب یا روغن پر می‌کنند. اغلب تولیدکنندگان برای اطلاع خریداران از نحوه کار پمپ، دانستنی‌های مورد نیاز را به صورت بروشور در اختیار آنها قرار می‌دهند.

راهنمای انتخاب پمپ آب شناور

راهنمای انتخاب پمپ آب شناور

پمپ‌ها برای مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و باید در انتخاب و خرید پمپ آب دستی، پمپ آب شناور، پمپ آب توربینی و سایر مدل‌های موجود در بازار باید به موارد متعددی دقت نمود تا در نهایت کالایی با کیفیت و مناسب با نیاز و پروژه خود را تهیه کنیم. هنگام انتخاب پمپ آب به موارد زیر توجه کنید:

 • اولین و مهمترین نکته برای انتخاب پمپ باید عمق چاه را محاسبه نمود.
 • سطح آب داخل چاه نیز بسیار مهم است. زیرا میزان مکش آب با توجه به سطح آب می‌تواند کاهش یا افزایش یابد.
 • برای اینکه پروژه مکش آب به بهترین صورت انجام شود، باید به طول مسیری که قرار است به آنجا آب برسانیم، دقت کرد.
 • اختلاف سطح از دهانه چاه، جنس لوله‌های آبرسان، سایز لوله‌ها و جنس و تعداد اتصالات از دیگر فاکتورهایی است که برای انتخاب مهم باید مورد توجه باشند.

توزیع کننده پمپ آب شناور

توزیع کننده پمپ آب شناور

با توجه به میزان بالای تقاضا و خرید انواع پمپ آب در بازار تولید‌کنندگان متعددی در زمینه تولید، توزیع پمپ آب شناور و عرضه آن مشغول فعالیت هستند و می‌کوشند تا کالایی با کیفیت عالی را در اختیار خریداران و متقاضیان قرار دهند. از آنجا که کیفیت و قیمت دو فاکتور مهم و حائز اهمیت برای خریداران است، تولیدکنندگان با استفاده از روش‌های مختلف کاهش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای را در قیمت نهایی پمپ آب ایجاد می نمایند.

از مهم‌ترین این روش‌ها توزیع و فروش عمده، پخش و عرضه مستقیم می‌باشند که در دستور کار تولید‌کننده و فروشنده برتر قرار می‌گیرد. با استفاده از روش‌های یاد شده کالای تولیدی با پایین‌ترین قیمت ممکن در بازار عرضه می‌گردد و در نتیجه خریدار، پمپ آب با کیفیت را به صورت یکجا و مستقیم می‌تواند تهیه نماید.

این کاهش قیمت در کنار کیفیت بالای محصول موجب جذب بیشتر مشتریان داخلی و خارجی می‌شود. این افزایش تقاضا، افزایش تولید و به دنبال آن افزایش توزیع و فروش پمپ آب را به همراه خواهد داشت.

 • تبلیغات: 
  1. قیمت پمپ شناور چاه عمیق و ساده ترین راه خرید آن در کشور
  2. خرید پمپ کف کش با رنگ های متنوع در کشور
  3. پمپ هیدرولیک رینگ دنده ای + قیمت خرید فروش
  4. خرید و فروش پمپ روغن داغ درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما