مرکز عرضه پمپ آب کشاورزی برقی

استفاده از پمپ آب کشاورزی برقی معمولی یک کار معمول و رایج است و اغلب کشاورزان با تهیه پمپ اقدام به آبیاری زمین های کشاورزی خود می نمایند. کارخانه تولید پمپ آب کشاورزی سه فاز طبق دار با تولید انبوه این محصول و ارائه آن با قیمت مناسب به بازار توانسته نیازهای مشتریان به خرید پمپ کشاورزی طبق دار با کیفیت را تامین نماید و مشتریان از این بابت رضایت خاطر دارند.

راهنمای استفاده از پمپ آب کشاورزی برقی

راهنمای استفاده از پمپ آب کشاورزی برقیاگر بخواهیم پمپ کشاورزی سه فاز و تک فاز را با یکدیگر مقایسه کنیم در وهله اول می ‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که پمپ سه فاز نسبت به پمپ تک فاز دارای ساختار ساده‌ تری می باشد. اما این پمپ ها توانایی کنترل حجم آب بیشتری را دارا هستند. لازم به ذکر است که منبع تغذیه پمپ های آب تک فاز، تک فاز می باشد. ولی منبع تغذیه پمپ های آب سه فاز سه فاز است. پمپ تک فاز مناسب استفاده برای مصرف خانگی است ولی از پمپ های آب سه فاز معمولاً در زمینهای زراعی بهره گرفته می شود.

پمپ آب کشاورزی سه اینچ هنگامی که می ‌خواهند شروع به کار کنند نیازی به گشتاور شروع به کار قوی ندارند. اما پمپ های آب سه فاز برای شروع به کار می بایست از گشتاور های قوی استفاده کنند تا کارایی آنها بهینه شود. میزان فضایی که پمپ تک فاز اشغال می کند نسبت به پمپ سه فاز بیشتر است و هزینه ‌ای که بابت خرید پمپ سه فاز پرداخت می ‌شود نیز پایین تر از نوع تک فاز آن می باشد. میزان لرزش پمپ های سه فاز نسبت به پمپ ‌های تک فاز پایین ‌تر است و طول عمر آنها نیز بیشتر است و خرید آنها یک خرید به صرفه و اقتصادی تلقی می ‌شود.

خصوصیات فنی پمپ آب کشاورزی برقی

در صورتی که برای پیشرفت کشاورزی خود قصد استفاده از پمپ کشاورزی شارژی را دارید. در این تیتر ما قصد داریم تا با شما در مورد ویژگی مهمپمپ آب پروانه ای صحبتی داشته باشیم. یکی از ویژگی های مهم پمپ آب کشاورزی شارژی، مدت زمان شارژ می باشد که در جهت پر شدن شارژ به کوتاه ترین زمان ممکن نیاز دارد. از ویژگی مهم پمپ کشاورزی شارژی، یکنواخت دادن آب می باشد که به صورت یکنواخت آب را از پمپ خارج می کند. ضمن آن که زمان طولانی، شارژ را درون خود نگه می دارد.

با استفاده از پمپ کشاورزی شارژی، در مصرف آب و وقت صرفه جویی می شود. علاوه بر آن که اندازه دستگاه کوچک می باشد تا در فضای کمی مورد استفاده قرار گیرد. یکی دیگر از ویژگی های مهم پمپ آب کشاورزی، گیر نکردن ذرات معلق و یا رسوبات آب درون دستگاه می باشد که باعث دوام و طول عمر آن ها می شود. این نوع از دستگاه کشاورزی، از تجمع هوا جلوگیری می کند. یکی دیگر از ویژگی های مهم پمپ کشاورزی شارژی، موجود بودن قطعات می باشد.

دو روش پمپاژ وجود دارد یکی پمپ‌های دینامیکی و دیگری پمپ‌های جابجایی مثبت و از نظر نصب دو نوع نصب پمپاژ آب وجود دارد یکی پمپ‌ های سطحی که پمپ آب توربینی یکی ز آنهاست و دیگری پمپ‌ های زیر آب که بهترین پمپ آب کشاورزی روی زمین بالاتر از سطح آب مانند دیواره سد نصب می‌شوند و پمپ آب زمین کشاورزی را از منبع آب می‌گیرد و سپس آب را به منطقه مشخص می‌رساند و نوع پمپ آب کشاورزی زیر آب در زیر سطح آب منبع نصب می‌شوند و آب را مستقیماً از منبع به نقطه ذخیره یا استفاده می‌رساند که هر دوی این شیوه‌های نصب را می توان مورد استفاده قرار داد. پمپ آب صنعتی و کشاورزی عملکردی شبیه پمپ آب خانگی را دارد با این تفاوت که بدلیل نیاز به آبدهی و دبی زیاد قطر دهانه خروجی پمپ کشاورزی عموما بیشتر از 2 اینچ بوده و قدرت الکتروموتور نسبت به پمپهای خانگی بیشتر است،

از قطعات و اجزای بکار رفته در انواع مدل های پمپ آب خودمکش باید به وجود قطعاتی چون الکتروموتور، کوپل، هاوس برینگ، مکانیکال سیال، پره های پمپ، پروانه و تیغه اشاره کرد. روش کار پمپ آب کشاورزی زیر آب به این صورت است که پروانه در محور و سیستم آب بندی درون محفظه پمپ قرارمیگیرد، پمپ ها انرژی مکانیکی خود را از الکتروموتور دریافت می کند و با ورود سیال به داخل محفظه پمپ پروانه شروع به چرخیدن می کند که این چرخش پروانه انرژی جنبشی خود را به سیال درحال عبور داخل محظفه منتقل و ماده سیال درحال عبور انرژی بیشتری پیدا می کند که با سرعت و فشار بیشتری پمپاژ می شود. موتور پمپ های موجود در بازار اغلب چینی هستند، پمپ آب چینی با طرح روبین که ساخت کشور چین است یکی از پمپ های چینی موجود در بازار است.

مهم ترین ویژگی پمپ آب کشاورزی برقی

مهم ترین ویژگی پمپ آب کشاورزی برقیانواعمرجع فروش پمپ آب کشاورزی از وسایل مهم و پر کاربردی هستند که به منظور پمپاژ کردن آب مورد استفاده قرار می‌ گیرند و مدل‌ های مختلفی دارند که همه آنها با کمک سوخت و انرژی فعالیت می‌ کنند که در بین آنها می‌ توان به انواع پمپ های آب بنزینی اشاره کرد که همانطور که از نام آنها هم مشخص می باشد انرژی لازم برای پمپ کردن آب را با سوخت بنزین تامین می‌ کنند و بنابراین در ازای سوزاندن بنزین قادر هستند تا آب را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهند.

شاید برای شما هم جالب باشد که میزان مصرف انرژی در این وسایل چگونه است یا به عبارتی چقدر بنزین مصرف می کنند که برای به این سوال باید بدانید که میزان مصرف انرژی برای این وسایل به مدل‌ های آن بسته است و برخی از مدل‌ های انرژی بیشتری را مصرف می کنند و در مقابل آب را به مقدار بیشتری انتقال می دهند؛ اما برخی دیگر از آنها مصرف کمتری دارند و به همان نسبت آب را به مقدار کمتری به پمپاژ می‌ کنند؛ بنابراین مقدار مصرف بنزین برای انواع پمپ بنزینی آب به نوع آن بستگی دارد و در مدل های گوناگون متفاوت می باشد.

کاربرد های متنوع پمپ آب کشاورزی

فلز هایی که در این زمینه برای تولید محصولات انتخاب می شوند دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند و در عین حال اگر با کیفیت ‌ترین موارد انتخاب شده به همان میزان توانایی لازم را برای تغییر حالت و ارائه کیفیت ویژه‌ای دارند

پس با توجه به این نکته، آلیاژهایی مناسب را زیر نظر متخصصان انتخاب نمایید تا با توجه به قابلیت های مناسب آن ها شروع به فرآیند اصلی ساخت کنید. بنابراین در وهله اول شروع می کنیم به توضیح دادن این امر که بدنه خارجی این محصولات از نکات اولیه و قابل اعتنا برای تولید می باشد یعنی به هر حال باید مراحل کامل ریخته گری و سپس تراشکاری را بر روی تمام قسمت های سطوح ظاهری به وجود بیاورید تا این که به همین منوال، قالب اصلی پمپ های مصرفی با درجه ای از استاندارد واقعی شکل بگیرد.

اما با توجه به این که کارکرد اصلی این پمپ ها به نواحی داخلی آن ها وابسته است باید دقیقا بدانید برنامه ساخت پروانه های چرخشی را هم شکل با پردازش بدنه ها انجام دهید ولی یک تفاوت را در این مسیر باید لحاظ نمایید یعنی تست های متفاوت تری را، برای ارزیابی عیب های ایجاد شده به کار ببرید تا ببینید محصول می تواند کارایی لازم را برای محیط های کشاورزی بزرگ تر داشته باشد یا خیر.

پمپ گریز از مرکز دارای مشخصات ویژه ای است که من در این مقاله به مواردی از آن اشاره خواهم نمود، این پمپ بر اساس رانش، مکش، ارتفاع، ظرفیت آبدهی، قطر خروجی در انواع متعددی به بازار عرضه می شوند، اگر به طور کلی بخواهیم در مورد خصوصیات پمپ صحبتی کنیم اندازه قطر خروجی چیزی حدود سی و دو تا سیصد mm تعریف شده است، ظرفیت آب دهی این پمپ بر حسب متر مکعب تا زیر دو هزار متر محاسبه شده است. ارتفاع آن نیز زیر یکصد متر تخمین زده شده است، جنس بدنه ساختاری از متریال فولاد دارد و از استحکام و ایمنی بسیار خوبی برخوردار است

پروانه این پمپ نیز جنسی از چدن دارد، در ارقام سه فاز نیز جریان برق مصرفی آن تعریف شده است، توان این پمپ بر حسب کیلو وات می باشد، برندهای بسیار خوب و معتبری ارائه دهنده این نوع از محصولات صنعتی در بازار به شمار می آیند، میزان مقاومت و دوام این محصول در برابر عوامل مختلف منحصر به فرد است. نرخ پمپ آب کشاورزی بسیار مناسب است.

سفارش پمپ آب کشاورزی برقی

سفارش پمپ آب کشاورزی برقی در اینجا می خواهیم درباره یکی از پمپ آب کشاورزی توربینی که بسیار کاربردی بوده و در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد با شما صحبت کنیم. معمولا در کنار همه زمین‌های کشاورزی که در متراژ بسیار زیادی هستند یک چاه کم عمق وجود دارد و این چاه کم عمق آب آن به وسیله یک پمپ مناسب تخلیه می شود و زمین کشاورزی را آبیاری می کنند. پس باید حتماً کشاورزان از یک پمپ مرغوب و درجه یک با قدرت موتور مناسب انتخاب کند که بتواند از این چاه کم عمق آب را خارج کرده و به زمین کشاورزی خود برساند .

یا اینکه در کنار بسیاری از زمین‌های کشاورزی یک استخر کوچک وجود دارد که آب درون آن جمع می‌شود و در هنگام نیاز از این آب استخر برای آبیاری گیاهان استفاده می‌کنند پس باید درون این استخر هم از یک پمپ آب استفاده کنند تا آب را به بیرون از استخر انتقال دهند پس چه بهتر که از یک پمپ آب چاه کشاورزی استفاده کنند که مخصوص این کار می باشد‌.

این پمپها توربینی حجم بسیار کوچکی دارد و به وسیله لوله های که بر روی آن تعبیه شده به درون چای استخر قرار می‌گیرد و با پمپ کردن آب را از چاه خارج کرده به وسیله لوله هایی که به زمین انتقال داده شده است و یا جوی که در کنار این چاه قرار داده مسیر آب را به زمین کشاورزی انتقال می دهند و باعث آبیاری زمین کشاورزی می‌شوند و این پمپ ها بسیار کیفیت خوبی دارد و نسبت به پمپ‌های دیگر حجم کوچک تر و مصرف انرژی کمتری دارد و معمولاً از سوخت فسیلی در کارکردن این پمپ ها استفاده می شود مثل گازوئیل.

مراکز تاسیساتی مختلفی که در زمینه آب گرم و سرد وجود دارند برای انتقال آب نیازمند داشتن این نوع پمپ هستند، برای تخلیه چاه فاضلاب اصولا از این نوع پمپ استفاده می کنند، پمپ آب کشاورزی معمولی را می توان با استفاده از تراکتور در جهت آبدهی بالا از مسیر رودخانه مورد استفاده قرار داد، برای بالا کشیدن آب چاه این پمپ کارایی بسیار خوبی دارد.

صادرات پمپ آب کشاورزی برقی

ما در اینجا می خواهیم در مورد پمپ آب کشاورزی طبقه ای تک فاز با شما صحبت کنیم و شما را با این محصول کاربردی آشنا کنیم. مراحل تولید انواع آب کشاورزی را ما در اینجا برای شما بازگو می‌کنیم که بتوانید کشاورزی با کیفیت را خریداری نمایید انواع پمپ کشاورزی در کشور ما با کیفیت عالی تولید و عرضه می شود همانطور که می دانید پمپ های طبقهدای تک فاز کشاورزی از کیفیت بی نظیری برخوردار است

. آنچه که معمولاً به صورت عرضه می‌کنند و آب ها را که کشاورزان با استفاده از یک استخر ذخیره کرده است وسیله این پمپ به داخل مزارع می رسانند تولید های کشاورزی وسیله شرکت‌های بزرگ تولیدکننده این پمپ به انجام می‌شود.

معمولاً این شرکت ها تمام توان خود را برای تولید این پمپ های آب به کار می بندند تا یک پمپ درجه یک و با کیفیت را تولید نمایند که کشاورزان منطقه از لحاظ وجود این پمپ ها نداشته باشد تولید این پمپ در کشور ما به صورت کاملا مکانیزه انجام می شود. امروزه استفاده از پمپ آب در تمامی کشاورزی ها به ویژه کشاورزی به کار نیز به خوبی انجام می‌شود و معمولاً کشاورزان سعی می‌کنند برای صرفه جویی در مصرف آب از این پمپ ها خریداری نماینده آب را به صورت کاملاً به پای محصولات خود بریزد این باعث می شود که تا حدود زیادی در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی شود و با وسیله این پمپ ها در داخل کشاورزی خود را به روز می گرداند

تولیدکنندگان پمپ آب کشاورزی برقی

تولیدکنندگان پمپ آب کشاورزی برقیوب سایت ما کار توزیع پمپ کشاورزی سه فاز طبقاتی را به صورت مستقیم و آنلاین به مشتریان را انجام می ‌دهد. جهت خرید آنلاین پمپ آب مشتریان می بایست بعد از این که به آدرس اینترنتی سایت ما رجوع کردند، محصول مورد نظر خود را از میان محصولات مجموعه ما بیابند و آن را به سبد خریدشان اضافه کنند.

برای انجام اینکار کافی است در باکس مربوط به جستجو که در بخش بالایی سایت قرار دارد عبارت پمپ آب کشاورزی را سرچ کنند و به راحتی به صفحه ای هدایت شوند که از طریق این صفحه ثبت سفارش این پمپ ها امکان پذیر می باشد. پس از آن با اضافه کردن پمپ به سبد خرید و وارد کردن اطلاعات پستی مشتری به صفحه ای هدایت می شود که می بایست هزینه پمپ را به همراه هزینه حمل و نقل آن پرداخت کند. چنانچه این مرحله با موفقیت به پایان برسد از طریق پیامی به کاربر اطلاع داده می شود و روند خرید پمپ به همین سادگی به پایان می رسد. توزیع پمپ آب کشاورزی از طریق این مجموعه امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما