مرکز فروش پمپ آب قلمی

پمپ آب قلمی یک پمپ آب گریز از مرکز است که عمدتاً در مزارع و باغات استفاده می شود و نیاز به پمپاژ آب زیرزمینی از چاه های کم عمق یا عمیق دارد. پمپ شناور برای عملیات زیرزمینی طراحی شده است. گاهی اوقات این نوع پمپ را پمپ شناور یا پمپ آبیاری می نامند. مانند پمپ های چاه یا مخازن فاضلاب در بسیاری از خانه ها، پمپ های شناور نیز باید به طور کامل در آب غوطه ور شوند تا کار کنند. برخلاف سیستم های پمپاژ سطحی که آب را از زمین پمپاژ می کنند، پمپ های شناور برای فشار دادن آب به سطح طراحی شده اند.

مرکز فروش پمپ آب قلمی

راهنمای انتخاب پمپ آب قلمی

راهنمای انتخاب پمپ آب قلمی بر اساس این عوامل و با استناد به این عوامل، پیشنهاد دهنده می تواند پمپ مورد نیاز با بیشترین بازده و طولانی ترین مدت کارکرد را به درستی انتخاب و معرفی کند. پمپ ها مدل ها و مارک های مختلفی دارند. بین فشار و جریان پمپ رابطه معکوس وجود دارد. زیرا پمپی که فشار بالا را منتقل می کند، فشار کمتری تولید می کند و بالعکس، یعنی پمپی که فشار بالا تولید می کند، جریان کمتری تولید می کند. اولین مشکل در انتخاب پمپ دبی و سطح فشار است.

می توان از آب دریا، آب چاه، آب مخزن زیرزمینی طبیعی یا مصنوعی، آب رودخانه استفاده کرد. منابع رانش می تواند مزارع آبی، زمین های کشاورزی، استخرهای احیا، تامین آب پمپ های خانه شهری یا مجتمع های ساختمانی، یا تامین آب به استخرهای تصفیه در شبکه آبرسانی شهری باشد. مقدار آب تحویلی توسط پمپ در واحد زمان را پمپ آب می نامند و مقدار واحد معمولاً l/s، l/min، m3.min است.

کارایی پمپ آب قلمی چیست؟

کارایی پمپ آب قلمی چیست؟ این پمپ ها در انواع تک فاز و سه فاز موجود می باشند. این محصول در آب غوطه ور شده و در داخل موتور قرار می گیرد که نه تنها می تواند به عنوان روان کننده برای بلبرینگ استفاده شود، بلکه می تواند سیم پیچ موتور را خنک کند. بدنه اصلی این پمپ معمولا از فولاد یا چدن و ​​پروانه آن از فولاد است. معمولا برای استخراج آب نمک از این نوع بدنه پمپ و پروانه برنزی استفاده می شود. اندازه این پمپ ها ۱۰ تا ۲۵ سانتی متر است و ارتفاع آن تا ۴۰۰ متر می رسد.

چاه های کم عمق تک فاز و چاه های عمیق سه فاز هستند. این نوع پمپ ها برای چاه های شناور طراحی شده اند و موتور شناور توسط مایع خنک کننده و جریان آب روی محفظه موتور خنک می شود. در خروجی پمپ شناور معمولاً از شیر یک طرفه برای جلوگیری از برگشت آب و آسیب رساندن به پمپ استفاده می شود. پمپ های شناور معمولاً دارای کابل های انعطاف پذیر ۱٫۵ متری یا بیشتر هستند که در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند، بسته به نیاز می توان پمپ هایی با طول کابل بیشتر سفارش داد.

شرکت پخش پمپ آب قلمی

شرکت پخش پمپ آب قلمی فروش پمپ آب دستی به صورت عمده یا جزئی توسط فروشندگان زیادی در کشورمان انجام می شود. چندین سال است که در بازار های داخلی و خارجی به دلیل استقبال زیاد از این کالا تولیدات آن نیز افزایش یافته است. به همین جهت بسیاری از این محصول های درجه یک به بسیاری از کشور های دنیا صادر می گردند. عمده فروشی های بیشماری هم در بعضی از شهر ها وجود دارند که اقدام به خرید و فروش این کالا ها با قیمت ارزان می کنند. افرادی که قصد خرید عمده این اجناس با قیمتی ارزان تر هستند به این مراکز می توانند مراجعه کرده و مایحتاج خود را تهیه کنند.

با توجه به تنوع بالا و تولید انبوه کالا و کیفیت درجه یک پخش پمپ آب قلمی شاهد تمایل مشتریان از کشور های همسایه ایران به خرید این محصول هستیم و از همین جهت صادرات این کالا در حد بالایی انجام می شود. با توجه به تغییراتی که در قیمت خرید و فروش مواد اولیه این محصول به وجود آمده است، قیمت خرید و فروش این کالا نیز با افزایش قابل توجهی نسبت به سال های اخیر داشته است. قیمت خرید و فروش پمپ آب حلزونی در نمایندگی های اینترنتی به تمام نقاط کشور ثابت بوده و خرید کلی و جزئی آن با قیمت های درب کارخانه ای انجام پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما