مرکز پخش پمپ آب کشاورزی گریز از مرکز

یکی از پرکاربردترین انواع پمپ های آب کشاورزی که به دلیل کارایی خاصی که دارند بیشترین میزان مصرف را در کشاورزی به خود اختصاص دادند پمپ آب کشاورزی گریز از مرکز است و این پمپ خاص ویژه دارای یک محفظه حلزونی است و موتور آن جدا بوده و بخش‌های مختلف این پمپ باعث می‌شود که آب بالا در حجم بالا از اعماق زمین خارج شود؛ این پمپ در مرکز پخش آن به مشتریان ارائه می شود و کسانی که مایل به تهیه این پمپ هستند می‌توانند از طریق این مرکز نیاز خود را تامین نمایند.

ویژگی پمپ آب کشاورزی گریز از مرکز

ویژگی پمپ آب کشاورزی گریز از مرکزپمپ آب کشاورزی از نوع گریز از مرکز با کاربری کشاورزی و جهت استفاده در صنایع مختلف و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی می‌تواند ویژگی‌های مختلفی داشته باشد؛ این پمپ خاص و استثنایی از یک موتور الکتریکی و بخش حلزونی تشکیل شده است که قرار گیری این دو در کنار هم می تواند انرژی جنبشی آب را به حالت ایستا در آورد.

در این پمپ ها حرکت آب در لوله باعث می شود که این حرکت تداوم داشته باشد و به این ترتیب خروج آب از زمین با نیروی کمتری انجام شود به این معنی که خود آب نیز در این میان می‌تواند با داشتن انرژی جنبشی ای به حرکت خود را کمک کنند.

از ویژگی‌های این پمپ می‌توان به ساختار فلزی آن اشاره کرده که در بخش هایی از این محصول به ویژه بخش محفظه حلزونی از چدن ساخته شده است همچنین قدرت موتور تعبیه شده در این پمپ می‌تواند بر کارایی بخش حلزونی آن تاثیرگذار باشد.

این پمپ ها دارای آب بند مکانیکال از نوع سیل می باشند که می تواند درجه حرارت بسیار بالا را تحمل کند و فشار ۱۶ بار را به راحتی می تواند تحمل نماید بدون آنکه آسیبی به این پمپ وارد آید؛ از دیگر ویژگی های این پمپ های گریز از مرکز می‌توان به ظرفیت آبدهی آنها اشاره کرده که می‌تواند بسیار متفاوت باشد به گونه‌ای که از ۵ متر مکعب در ساعت شروع می‌شود و ممکن است به ۱۸۰۰ مترمکعب در ساعت برسد همچنین می توانند آب را از عمق ۵ متر تا ۹۰ متر به بالا ببرند و درجه حرارت مایع تاثیری بر عملکرد آنها ندارد.

عملکرد پمپ آب کشاورزی گریز از مرکز

عملکرد پمپ آب کشاورزی گریز از مرکزانواع مختلف پمپ گریز از مرکز معمولاً در سطح زمین قرار می‌گیرند و به طور معمول برای برداشت آب از منابع زیرزمینی در عمق کم استفاده می کردند همچنین این پمپ ها می توانند در خط لوله آبیاری نقش تقویت کننده را داشته باشند و از ویژگی‌های این پمپهای عمل کرده افقی یا عمودی آنها است به طوری که می‌توانند در جهت موتور و شافت متحرک آن عمل کرده و با پروانه که در بخش حلزونی تبدیل شده است به مکش آب کمک کنند.

این پمپ اغلب برای مزارع نسبتاً بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند و اغلب از نوع سه فاز هستند هر چند نوع تک فاز آنها نیز وجود دارد که بیشتر در باغات کوچک مورد استفاده قرار می گیرد؛ این پمپ ها با ایجاد خلا در بخش حلزونی آب را بالا می آورند به این معنی که با حرکت موتور در قسمت محفظه حلزونی خلا ایجاد می‌شود و آب که در عمق زمین قرار دارد می‌تواند به سمت بالا حرکت کند و این حرکت جنبشی آب می‌تواند به خروج از پمپ کمک کند.

در این پمپ در واقع این خود آب است که با تشخیص وجود جلاء خارج می‌شود و به این ترتیب از محیط پر فشار به محیط کم فشار هدایت می یابد تا به این ترتیب این پمپ بتواند در خروج آب موثر واقع شود.

توزیع پمپ آب کشاورزی گریز از مرکز

توزیع پمپ آب کشاورزی گریز از مرکزپمپ آب کشاورزی گریز از مرکز که به پمپ آب حلزونی یا پمپ آب کشاورزی سطحی نیز معروف است از جمله پمپ هایی است که توسط مرکز پخش آن در کشور توزیع می‌شود و می‌تواند نیاز خریداران این محصول را تامین نماید.

توزیع پمپ آب کشاورزی مذکور به صورت اینترنتی انجام می‌شود و به این شکل خریداران قادر خواهند بود تا از طریق این توزیع به بهترین پمپ دسترسی داشته باشند و بتوانند از آن استفاده کنند؛ توزیع به شکل فروش اینترنتی انجام می‌شود و خریداران می‌توانند با مراجعه به همین سایت از مشخصات تر این پمپ مطلع شوند و به این ترتیب آن را با قیمت ارزان تری به دست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما