پمپ آب شناور تک فاز کوچک

ابزاری که به صورت یکپارچه یا دو تکه وظیفه ی خنک کردن آب را دارد پمپ آب شناور تک فاز می گویند که در ابعاد و اندازه های بزرگ و کوچک در بازارهای داخلی و خارجی ارائه می شود. پمپهای آب شناور تک فاز اغلب در محیطهایی که از برقهای تک فاز برخوردارند قابل استفاده هستند که در صرفه جویی انرژی برق بهترین انتخاب و گزینه می باشند.

پمپ آب شناور تک فاز

یکی از بهترین گزینه ها برای پمپاژ اسیدها، آب دریا و آب شور شناور آب یا مقلب به پمپ آب تک فاز می باشد که در برابر خوردگی، ساییدگی از مقاومت بالایی برخوردار است. پمپهای آب تک فاز نسبت به پمپهای دیگر همچون سه فاز از برتری خاصی برخودار است که برای افزایش اطلاعات عمومی شما به آن اشاره خواهیم کرد.

1-پمپهای تک فاز نسبت به سه فاز در ابعاد ریزتری تولید می شوند که فضای کمتری را اشغال می کند در صورتی که همان قدرت و کارایی را دارد.

2-اگر درصورتی که پمپهای تک فاز از قدرت کمتری نسبت به سه فاز داشته باشد اما با این حال در انتقال سریع آب از بهره وری بالاتری برخوردار است.

3-از همه مهم ترین هزینه نگهداری، تعویض و تعمیر پمپهای تک فاز به مراتب کمتر از سه فاز می باشد.

4-طبق آمار گرفته شده قیمت خریداری این محصول نسبت به پمپهای دیگر کمتر است و به راحتی می توان از مزیتهای بیشماری آن بهره مند شد.

پمپ آب شناور کوچک

کشاورزان برای استخراج آبهای زیر سطح زمین یا چاه ها از پمپ شناور یا پمپ آب استفاده می کنند و مطابق با نیاز افراد در ابعاد مختلف بزرگ و کوچک تولید می شود.

پمپهای شناور چاه عمیق، پمپهای شناور فاضلاب یا پمپهای لجن کش، پمپهای شناور تخلیه یا کف کش از انواع این محصول هستند که هرکدام در مصارف و محیطهای خاصی استفاده می شود.

پمپ آب شناور کوچک

پمپ آب اتوماتیک

هر ابزار یا وسیله ای برای بهتر کار کردن نیاز به کنترل و مدیریت دارند که امروزه به دلیل کاربرد فراوان پمپ آب برای تنظیم عملکرد و فعالیت بهتر آن به صورت اتوماتیک که از دو قطعه کلید و ست تشکیل شده است در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

برای تامین آبهای کاربریهای مسکونی که در روستا یا باغهای دور از مرکز شهر هستند و همچنین برای تاسیسات ساختمانها، آبنماهای بوستان یا فضای سبز از این کالا استفاده بیشماری کرد.

کلید اتوماتیک پمپ آب لیو پارس مدل pc-58

با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات مختلفی تولید شد که یکی از این تجهیزات سوئیچ یا کلید اتوماتیک پمپ آب لیو پارس مدل pc-58 است که به صورت خودکار برای روشن یا خاموش کردن پمپ استفاده می شود.

همچنین قابل ذکر است که کلیدهای اتوماتیک از مزایایی همچون صدای کم، عمر بالا، استفاده از مواد اولیه مرغوب، بدون دخالت دست و غیره برخوردار است به همین علت طرفداران خاص خود را در سراسر جهان دارد.

پمپ آب دستی فشار قوی

در گذشته برای انتقال آب با فشار قوی از نقطه ای به نقطه ی دیگر از پمپهای آب دستی استفاده می کردند که امروزه به یک ابزار ضروری در مصارف کاربریهای صنعتی، خانگی و کشاورزی تبدیل شده است.

پمپهایی که فشار قوی دارند از مزایا و ویژگیهای بیشماری برخوردار است که چند مورد مهم آن را بیان خواهیم کرد.

1-انتقال آب را به صورت یکنواخت انجام می دهد.

2-انواع و اقسام پمپهای فشار قوی با کیفیت بالایی تولید می شوند که در طولانی مدت می توان از آن استفاده کرد.

3-زمانی که از این کالا استفاده می شود نیازی به شیر یا سوپاپ نمی باشد.

4-ای نوع پمپها به علت اینکه در زمان سریع باید انتقال آب انجام شود قابلیت وصل شدن به موتورهای الکتریکی را دارند.

5-در حین خراب شدن برای تعمیر یا تعویض نسبت به پمپهای دیگر از هزینه کمتری برخوردارند.

6-قابل ذکر است که نسبت به پمپهای دیگر ابعاد کوچک تری دارند در عین حال از سرعت بی نظیری برخوردار است.

پمپ آب دستی فشار قوی

پمپ آب فشار قوی

برای جبران کمبود آب در اغلب کاربریها خصوصا ساختمانهای چند طبقه از پمپهای آب استفاده می کنند تا انتقال آب به سرعت و با فشار قوی صورت گیرد.

نگهداری از پمپهای آب امر بسیار مهمی است که باید به چند نکته اساسی توجه کرد.

1-نکته ای که باید به آن زیاد توجه شود این است که چون نحوه کارکرد پمپ به آب بستگی دارد بدون آن پمپ را به هیچ وجه روشن نکنید چون احتمال سوختن آن زیاد است.

2-اگر از پمپ درمدت طولانی استفاده نکرده اید قبل از روشن کردن آب مانده آن را تعویض کنید.

3-پمپهای آب چون نقش اساسی در جابجایی آب دارند باید حتما توسط یک فرد متخصص به صورت اصولی نصب بشود.

4-مهم ترین اجزای یک پمپ مخزن آن می باشد که باید به صورت مداوم بررسی شود.

5-اگر جریان هوا در پمپ به خوبی صورت گیرد در طولانی مدت وظیفه اصلی خود را به خوبی ایفا می کند ولی اگر تیوب پمپ خراب شود فشار هوا کم می شود در نتیجه ابزار از بین می رود.

6-حتما از تابلوهای برق صنعتی برای پمپهای خود استفاده کنید.

پمپ آب فشار قوی

پمپ آب فشار قوی کوچک

ابزار خنک کننده ای که به صورت سه فاز و تک فاز برای مصارف خانگی و صنعتی قابل استفاده است را پمپ آب می گویند که در ابعاد بزرگ و کوچک به صورت عمده و فشار قوی در عرصه بازار وارد شده است. پمپهای فشار قوی انواع مختلفی دارد که به چند مورد آن در این قسمت اشاره خواهیم کرد.

پمپ گریز از مرکز که این نوع پمپها برای انتقال سریع آب از فشاری که توسط تلمبه ایجاد می کند به سرعت جابجایی را انجام می دهد.

پمپ ترکیبی برای محیطهایی استفاده می شود که انتقال به سرعت زیاد صورت بگیرد که تعدادی پمپ را به شکل سری به یکدیگر وصل می کنند.

پمپ دیاگرامی زمانی استفاده می شود که نیازی به سرعت زیاد آب نباشد.

پمپهای رفتی و برگشتی برای انتقال آب به صورت عمودی و افقی صورت می گیرد که باعث هدر رفتن انرژی همچون برق می شود.

پمپ آب فشار بالا

قطر پروانه، سرعت موتور، تعداد پروانه از ویژگیهای پمپ آب می باشد که در حین خرید این محصول باید به این سه عوامل توجه بسزایی کرد تا در فشار بالا و قوی وظیفه ی اصلی خود را که آبرسانی می باشد به خوبی ایفا کند.

پمپ آب فشار بالا

کسانی که قصد خرید این محصول را دارند باید پمپی را تهیه کنند که قدرت مورد نیاز شما را برآورده کند، مرکز ما انواع پمپهای شناور با ابعاد و قدرتهای مختلف را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد تا از این محصول در طولانی مدت بدون آنکه کیفیت اولیه خود را از دست بدهد نهایت بهره را ببرند پس هر چه زودتر با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما