پمپ آب بنزینی کوچک دو اینچ

اگر از افراد آپارتمان نشین هستید حتما با معضل کاهش آب مواجه شدید اما راه چاره را نمی دانستید، یکی از وسایلی که باعث افرایش فشار و جریان مایعات می شود پمپ آب بوده که در دو نوع بنزینی و دیزلی با ابعاد کوچک مانند: دو اینچ وجود دارد که باعث می شود میزان فشار آب بیشتر شود.

در این مطلب قصد بررسی پمپ آب بنزینی را داریم تا هنگام تهیه آن اطلاعات مفیدی را در ذهن داشته باشید و با توجه به آنها پمپی قدرتمند را انتخاب کنید.

پمپ آب بنزینی

در ابتدای مطلب به وظیفه پمپ آب بنزینی می پردازیم تا ضرورت استفاده از آن مشخص گردد. وظیفه این دستگاه انتقال آب و افزایش میزان فشار آن می باشد که معمولا در مکانهایی که افراد به برق دسترسی ندارند از آن استفاده می شود.

کاربرد اصلی پمپهای آب بنزینی در استخرها، زمین های کشاورزی، مخازن آب و چاه ها می باشد، همچنین در ماموریتهای آتش نشانی نیز از آن استفاده می شود.

پمپ آب بنزینی کوچک

این مدل از پمپ آب بنزینی به دلیل کوچک بودن و اینکه وزن کمی دارد به راحتی می توان آن را حمل کرد. از آن جایی که استفاده از پمپ، ساده ترین راه برای انتقال آب می باشد در نتیجه تولید کنندگان این کالا را در ابعاد مختلفی تولید کرده اند که در ادامه مطلب به شرح هر یک از آنها می پردازیم.

مزیت استفاده از پمپ آب بنزینی، قابلیت حمل آسان این دستگاه می باشد و طراحی آن به گونه ای است که در اطراف پمپ یک قاب بسیار محکم قرار گرفته است که از ضربه خوردن دستگاه جلوگیری می کند.

کشاورزهایی که در باغ و زمینهای خود امکان دسترسی به برق را ندارند می توانند از این نوع پمپهای آب بنزینی کوچک استفاده کنند و به راحتی آن را به نقاط مختلف زمین انتقال دهند.

پمپ آب بنزینی دو اینچ دیجی کالا

به دلیل کاربردهای زیاد پمپ آب بنزینی میزان فروش آن افزایش پیدا کرده است در نتیجه برندهای زیادی با ابعاد مختلف مانند: دو اینچ و سه اینچ آن را تولید می کنند و سایتهایی مانند: دیجی کالا اقدام به فروش این پمپها را کرده اند ولی انواع برندها را موجود ندارد و افراد هنگام انتخاب پمپ آب با محدودیت مواجه می شوند. اما در مجموعه ما تلاش شده است تا انواع مختلف این دستگاه موجود باشد تا بتوانید به راحتی نوعی را که مدنظر دارید انتخاب کنید.

پمپ آب بنزینی دو اینچ دیجی کالا

موتور برق و پمپ آب بنزینی

دستگاهی که می تواند انرژی مکانیکی را به الکتریکی تبدیل کند موتور برق می باشد که مصارف و کاربردهای زیادی دارد که استفاده از آن در پمپ آب بنزینی یکی از این موارد است. پمپهای آب با آلیاژهای مختلفی در ابعاد، طرحها و رنگهای متنوعی تولید می شوند که هریک از آنها کاربرد متفاوتی را دارند.

پمپ آب 3 اینچ بنزینی

با توجه به نوع کاربردی که پمپ آب دارد در اندازه های مختلفی تولید می شود که یکی از آنها مدل 3 اینچ بنزینی می باشد. موتورهای موجود در این پمپ می توانند در مدت زمان کمی مقدار زیادی از آب را منتقل کنند و از آن بیشتر در زمینهای کشاورزی استفاده می شود.

قیمت پمپ آب بنزینی 3 اینچ

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که پایین بودن قیمت پمپ آب بنزینی 3 اینچ در برخی از مراکز فروش نشان دهنده تقلبی بودن پمپ نیست و به این دلیل است که تولید کنندگان حاشیه سود خود را پایین آورده اند تا این دستگاه با قیمتی منصفانه تر در اختیار افراد قرار گیرد. در ادامه مطلب مواردی را که در کاهش و افزایش قیمت پمپ آب بنزینی تاثیر دارد را معرفی خواهیم کرد.

قیمت پمپ آب بنزینی 3 اینچ

پمپ آب بنزینی 4 اینچ

معیاری که باعث تفاوت مدل های پمپ آب بنزینی می شود میزان حجم آب ورودی و خروجی به دستگاه می باشد که به نام دبی آب معروف است. از مدلهای مختلف این محصول می توان به پمپ آب 2،3 و 4 اینچ اشاره کرد. تفاوت اصلی این پمپها با یکدیگر در قدرت موتورهایشان و میزان انتقال آب می باشد.

قیمت پمپ آب بنزینی 4 اینچ

موارد زیادی در روند قیمت گذاری پمپ آب بنزینی 4 اینچ و مدلهای دیگر این محصول تاثیر دارند که در زیر به شرح تعدادی از آنها می پردازیم. عوامل تعیین کننده قیمت پمپ آب:

  1. نوع سوختی که دستگاه مصرف می کند.
  2. حجم موتور
  3. میزان دبی ورودی و خروجی از موتور
  4. نوع برند تولید کننده

پمپ آب 2 اینچ بنزینی

جهت پر و خالی کردن آب استخر و انجام پروژه هایی که میزان حجم آب انتقالی در آنها اهمیت زیادی ندارد از پمپ آب 2 اینچ بنزینی استفاده می شود. پمپهای 2 و 3 اینچی از لحاظ ساختار فیزیکی شبیه به هم می باشند و موتور هر دو آنها چهارزمانه است.

پمپ آب 2 اینچ بنزینی

جدول پمپ آب

هنگام تهیه این محصول می توانید به جدول پمپ آب مراجعه کنید که بر اساس تعداد طبقه ها و واحدها دسته بندی شده و مبنا برای آماده کردن این جدول توان پمپ بوده است.

پمپهای آب از دو قسمت موتور و پمپ تشکیل شده اند که اینها به وسیله یک شاسی به هم متصل می شوند، همچنین شمعهایی در این دستگاه وجود دارند که از احتراق آنها بنزین می سوزد و دستگاه به کار می افتد.

پمپ آب دیجی کالا

یکی از فروشگاه ها و سایتهای اینترنتی که پمپ آب را به فروش می رساند دیجی کالا می باشد اما اکثر مدلها و ابعاد مختلف این محصول را موجود ندارد، بنابراین باید از سایتی خرید کرد که هم تنوع زیادی داشته باشد هم کالاها را به صورت اصل ارائه کند.

به این نکته توجه داشته باشید که این شمعها باید به صورت دوره ای عوض شوند که مدت زمان تعویض آن به میزان کارکرد دستگاه پمپ آب و شرایط آن بستگی دارد.

پمپ آب شیپور

یکی دیگر از سایتهایی که در خصوص فروش پمپ آب فعالیت دارد سایت شیپور می باشد اما مشکلی که وجود دارد این است که اکثر کالاهای آن کهنه و دسته دوم هستند در نتیجه کیفیت آنها قابل اطمینان نیست اما مجموعه ما این محصول را با قیمتی مناسب و کارکرد بالا به فروش می رساند.

همانطور که ذکر کردیم موارد زیادی در قیمت گذاری روی پمپ آب موثر هستند در نتیجه برای اینکه بتوانید این دستگاه را با قیمتی مناسب تهیه کنید باید آن را از مرکزی معتبر خریداری کنید تا نسبت به قیمت گذاری پمپهای آب مطمئن باشید.

پمپ آب شیپور

اگر قصد خرید پمپ آب را دارید اما برای انتخاب آن سردرگم هستید و نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مشاورین ما که به صورت تخصصی در زمینه انواع پمپهای آب فعالیت دارند از طریق شماره تماس روی سایت ارتباط برقرار کنید تا به شما در انتخاب پمپ آب کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما